Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Antalya Büyükşehir Belediyesi

38100
(58 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
1.077 Şikayet (Son 1 yıl)
Antalya Büyükşehir Belediyesi
38100
(58 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su Problemi Olimpos Kilise Yakası Sokak

Zehra
18 Mayıs 23:40
-
00:00

Antalya Büyük Şehir Belediyesi Asat Allah'ın Suyunu Çok Pahalı Satıyor

Ferhat
18 Mayıs 09:55
-

Asat Antalya Belek Su Kesintisi

Belkis
17 Mayıs 20:19
50

Antalya Büyükşehir Belediyesi Emekli Toplu Taşımaya

Ünal
17 Mayıs 15:25
29

Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Otobüs Şoförü

Yunus
16 Mayıs 14:54
72

Antalya Büyükşehir Belediyesi Bozuk Yol Sıkıntısı

Alper
16 Mayıs 13:41
49

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başıboş Sokak Köpekleri Çok Fazla!

İbrahim
14 Mayıs 16:30
23

Antalya Büyükşehir Belediyesi 103 Numaralı Otobüs Nerede Kaldı

Teslime
11 Mayıs 12:04
66

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gününde Okunmayan Su Abonesi

Ziya
10 Mayıs 23:55
20
1
Ramazan
10 Mayıs 15:21
367
Ramazan Şikayetini Yayından Kaldırdı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Otobüs Şoförleri Hakkında

Pınar
10 Mayıs 13:15
60

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sular Neden Haftada 3-4 Defa Kesiliyor

Ali
10 Mayıs 12:49
54

Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Otobüs Sıkıntısı

Mehmet
09 Mayıs 09:10
65

Antalya Büyükşehir Belediyesi KF52 Numaralı Hattın Uygulama Saatine Göre Gelmemesi

Şilan
08 Mayıs 15:09
27

Antalya Büyükşehir Belediyesi İlaçlama Yapılmıyor Antalya Aksu Pınarlı

Mustafa
08 Mayıs 10:15
81

Antalya Büyük Şehir Belediyesi Anet Beach Park Araç Giriş Ücreti

Tuğba
08 Mayıs 09:51
154
Antalya Büyük Şehir Belediyesi Anet Beach Park Araç Giriş Ücreti
Antalya Büyük Şehir Belediyesi Anet Beach Park Araç Giriş Ücreti

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sahil Yasam Engelli Girişine Ücret İstenmesi

Merve
08 Mayıs 09:22
86
Toplam 2.609 Şikayet

Marka Profili

Antalya Büyükşehir Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Büyükşehir Belediyesi iletişim için hangi numarayı aramalıyım?
0242 249 50 00 numarası üzerinden Antalya Büyükşehir Belediyesi markasına ulaşarak, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Hakkında

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya ilinin tüm belediyecilik hizmetlerinden sorumlu olan resmi kurum olarak faaliyet göstermektedir. Büyükşehir Belediyesi Kanunları çerçevesinde hizmetlerini yerine getiren Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya vatandaşlarının ve halkının refah içerisinde, huzur ve güven dolu yaşamasını teşvik edecek tüm faaliyetlerden sorumludur. Başta ulaşım olmak üzere otobüs seferler, şehir içi ve çevre planlamalar, belediye sosyal etkinlikleri ve benzeri hizmetlerin tamamı, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin kapsamında yürütülmektedir. Kurum aynı zamanda kullanışlı web sitesi ve online işlemler sunan alt yapısı ile kolay ve anlaşılır bir hizmet türü sunmayı amaçlamaktadır. Antalya Büyükşehir Belediyesi hizmetleri arasında ATASEM, ATABEM ve MUBİM online işlemleri de yer almaktadır. Bunlara ek olarak Otobüs seferleri, hatları, saatleri, durakları ve güzergahları hakkındaki tüm bilgilere yine Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sayfası üzerinden ulaşılabilir. Belediyenin cenaze hizmetleri kapsamında cenaze ve defin işlemleri gerçekleştirilmekte, mezarlıklardaki genel düzen sağlanmaktadır. Hizmet Rehberi alanında Evlilik İşlemleri'ne ulaşmak mümkün olduğu gibi, Sıkça Sorulan Sorular alanından vatandaşlar merak ettikleri tüm sorulara ulaşabilirler. Evlilik başvurusunda bulunmak için gerek duyulan resmi belgeler ve başvuru sırasında yapılması gerekenler gibi temel bilgilere bu alanlardan ulaşmanız mümkün. Antalya Büyükşehir Belediyesi başkanın irtibat bilgilerine ve halkına olan mesajına da yine buradan ulaşabilir, mesajlarınızı ona iletebilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İletişim Kanalları

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçmek isterseniz pek çok farklı iletişim kanalı üzerinden belediyenin resmi kurumlarına ulaşabilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesi iletişim kanalları arasında yer alan telefon bilgileri, sizi doğrudan çağrı merkezine yönlendirecek ve ilgili birime ulaşmanızı sağlayacaktır. Dahili numarayı bilmeniz durumunda doğrudan ilgili birim ile temasa geçebilirsiniz. 0242 249 50 00 olan Antalya Büyükşehir Belediyesi telefon numarası üzerinden belediyenin tüm birimlerine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte [email protected] adresinden de belediye yetkililerine e-posta gönderebilir, şikayet ve önerilerinizi bu adres üzerinden ileterek cevap talep edebilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesi nerede diye merak ediyorsanız, belediye binasının Yüksekalan Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No: 20, Muratpaşa adresinde yer aldığını belirtelim. Antalya Büyükşehir Belediyesi şikayet ve yorumlarınız için tüm bu irtibat kanallarını kullanabileceğiniz gibi bu Şikayetvar sayfasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şikayet & Yorumları

Eğer Antalya ilinde ikamet ediyorsanız ve belediye hakkındaki görüş, yorum ve şikayetlerinizi iletmek istiyorsanız, bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesi şikayet ve geri bildirimlerinizi buradan paylaşarak aynı zamanda tüm belediyecilik faaliyetleri hakkındaki vatandaş görüşlerinizin de iletilmesini sağlayabilirsiniz. Otobüs seferlerinden şehir planlamasına, peyzaj projelerinden çöp toplama hizmetlerine şehirde görüşünüzü iletmek istediğiniz tüm noktaları bu Şikayetvar sayfası üzerinden yazarak ilgili kurumlara iletilmesini sağlayabilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesi hakkında daha fazla bilgi için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.