Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Antalya Büyükşehir Belediyesi

39100
(51 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
1.024 Şikayet (Son 1 yıl)
Antalya Büyükşehir Belediyesi
39100
(51 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Antalya Büyükşehir Belediyesi Belediye Lambası Ve Tümsek

Sude
14 Temmuz 20:40
61

Asat Su Kesintisi

Sacit
14 Temmuz 17:21
52

Antalya Büyükşehir Belediyesi Üslup Davranış Dalga Geçilmesi

Gülçin
14 Temmuz 14:39
69

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kepez Düden Şelalesi Otobüs Sorunu

Şengül
14 Temmuz 00:21
26

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su Kesintisi Ve İletişim Eksikliği

Ozan
13 Temmuz 20:00
35

Antalya Büyükşehir Belediyesi Hat Dışı Gitme Çabası

Gamze
13 Temmuz 15:49
42

Asat Su Basıncı

Belma
13 Temmuz 13:40
56

Asat Su Basıncı

Hasan
13 Temmuz 00:14
84

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Sorunu

Şeyda
12 Temmuz 23:01
12

Antalya Büyükşehir Belediyesi Dikkatsizlik Kapı Arasına Sıkışmak

Ramazan
12 Temmuz 14:40
57

Antalya Büyükşehir Belediyesi Topçam Mesire Alanı

Mustafa
12 Temmuz 11:18
8

Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Ulaşımında Gecikme Ve Bekleme Sorunu

Kasım
12 Temmuz 08:54
78

Antalya Büyükşehir Belediyesi Konyaaltı Liman Plajı

Serpil
12 Temmuz 03:37
27

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Birimi MD25 Numaralı Otobüs Hattı

Zeliha
12 Temmuz 03:04
40

Antalya Büyükşehir Belediyesi 3 Gündür Su Kesintisi

Şeyda
11 Temmuz 22:27
46

Antalya Asat Su Basınç Sorunu.

Hami
11 Temmuz 19:12
23

Antalya Büyükşehir Belediyesi Muratpaşa Mahallesinde Su Tazyik Sorunu

Levent
11 Temmuz 16:49
74

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sivrisinek Sorunu!

Dilara
11 Temmuz 07:13
13
Antalya Büyükşehir Belediyesi Sivrisinek Sorunu!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su Basıncı Problemi

Erman
10 Temmuz 22:12
41

Asat Su Basıncı Yok, Sadece Damlalar Geliyor

Regina
10 Temmuz 15:46
46

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şu İsrafı Zevki Su Harcama

Galip
10 Temmuz 14:38
81
Toplam 2.690 Şikayet

Marka Profili

Antalya Büyükşehir Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Büyükşehir Belediyesi iletişim için hangi numarayı aramalıyım?
0242 249 50 00 numarası üzerinden Antalya Büyükşehir Belediyesi markasına ulaşarak, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Hakkında

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya ilinin tüm belediyecilik hizmetlerinden sorumlu olan resmi kurum olarak faaliyet göstermektedir. Büyükşehir Belediyesi Kanunları çerçevesinde hizmetlerini yerine getiren Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya vatandaşlarının ve halkının refah içerisinde, huzur ve güven dolu yaşamasını teşvik edecek tüm faaliyetlerden sorumludur. Başta ulaşım olmak üzere otobüs seferler, şehir içi ve çevre planlamalar, belediye sosyal etkinlikleri ve benzeri hizmetlerin tamamı, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin kapsamında yürütülmektedir. Kurum aynı zamanda kullanışlı web sitesi ve online işlemler sunan alt yapısı ile kolay ve anlaşılır bir hizmet türü sunmayı amaçlamaktadır. Antalya Büyükşehir Belediyesi hizmetleri arasında ATASEM, ATABEM ve MUBİM online işlemleri de yer almaktadır. Bunlara ek olarak Otobüs seferleri, hatları, saatleri, durakları ve güzergahları hakkındaki tüm bilgilere yine Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sayfası üzerinden ulaşılabilir. Belediyenin cenaze hizmetleri kapsamında cenaze ve defin işlemleri gerçekleştirilmekte, mezarlıklardaki genel düzen sağlanmaktadır. Hizmet Rehberi alanında Evlilik İşlemleri'ne ulaşmak mümkün olduğu gibi, Sıkça Sorulan Sorular alanından vatandaşlar merak ettikleri tüm sorulara ulaşabilirler. Evlilik başvurusunda bulunmak için gerek duyulan resmi belgeler ve başvuru sırasında yapılması gerekenler gibi temel bilgilere bu alanlardan ulaşmanız mümkün. Antalya Büyükşehir Belediyesi başkanın irtibat bilgilerine ve halkına olan mesajına da yine buradan ulaşabilir, mesajlarınızı ona iletebilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İletişim Kanalları

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçmek isterseniz pek çok farklı iletişim kanalı üzerinden belediyenin resmi kurumlarına ulaşabilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesi iletişim kanalları arasında yer alan telefon bilgileri, sizi doğrudan çağrı merkezine yönlendirecek ve ilgili birime ulaşmanızı sağlayacaktır. Dahili numarayı bilmeniz durumunda doğrudan ilgili birim ile temasa geçebilirsiniz. 0242 249 50 00 olan Antalya Büyükşehir Belediyesi telefon numarası üzerinden belediyenin tüm birimlerine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte [email protected] adresinden de belediye yetkililerine e-posta gönderebilir, şikayet ve önerilerinizi bu adres üzerinden ileterek cevap talep edebilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesi nerede diye merak ediyorsanız, belediye binasının Yüksekalan Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı No: 20, Muratpaşa adresinde yer aldığını belirtelim. Antalya Büyükşehir Belediyesi şikayet ve yorumlarınız için tüm bu irtibat kanallarını kullanabileceğiniz gibi bu Şikayetvar sayfasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şikayet & Yorumları

Eğer Antalya ilinde ikamet ediyorsanız ve belediye hakkındaki görüş, yorum ve şikayetlerinizi iletmek istiyorsanız, bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesi şikayet ve geri bildirimlerinizi buradan paylaşarak aynı zamanda tüm belediyecilik faaliyetleri hakkındaki vatandaş görüşlerinizin de iletilmesini sağlayabilirsiniz. Otobüs seferlerinden şehir planlamasına, peyzaj projelerinden çöp toplama hizmetlerine şehirde görüşünüzü iletmek istediğiniz tüm noktaları bu Şikayetvar sayfası üzerinden yazarak ilgili kurumlara iletilmesini sağlayabilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesi hakkında daha fazla bilgi için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.