

ECA ECOTECH 9 ESA2109A100
Ürün Analizi
- Şikayetler
Garanti Kapsamındaki ECA Klimam Ümraniye’de 3 Aylık Arızalı Ve Servis Yönlendirmesi Yok

ECA marka klimam garanti kapsamında olmasına rağmen yaklaşık 3 aydır arızalı ve hiç çalışmıyor. İstanbul Ümraniye’deki adresim için defalarca yetkili servise başvuru yapmama rağmen herhangi bir şekilde servis yönlendirilmedi. Bu süre içinde en az 10 kez servisi aradım ancak her seferinde sadece kay...
ECA Klima Dış Ünitesi Yangını Sonrası Yetersiz Çözüm Ve Evrak Talebi
ECA marka klimamın dış ünitesi yaklaşık 3 ay önce hiçbir arıza belirtisi olmadan yandı. Cihazım sadece 3 yıllık olmasına rağmen böyle ciddi bir sorun yaşamam beni hem endişelendirdi hem de mağdur etti. Yangınla ilgili olarak itfaiyeye başvurdum ve şu an elimde resmi itfaiye raporu bulunmaktadır. Bu...
Satın Aldığım Klimada Süreç Yönetimi Ve Ürün Teslimatında Yaşanan Sorunlar

29 Haziran'da aldığım ECA marka Ecotech ESA2109A100 klimayı teslim aldım, servis 3 gün sonra montaja geldi. İç ünitenin arızalı olduğunu belirtti. Değ...
Yeni Aldığım ECA Klima Odayı Soğutmuyor
ECA klimamı alalı çok kısa bir süre oldu fakat şu an çalıştırdığımda sadece vantilatör gibi hava üflüyor. Hava sıcak kabul edilebilir ama zaten klimay...
ECA Klima Kumandası Sorunu ve Teknik Servis Mağduriyeti

Daha bir yılı dolmayan ECA marka klimanın kumandası klimayı görmüyor. Tam 3 aydır İzmir Bornova teknik servisi ( E*** T******** şahsı ) tarafından " parça bekliyoruz diye oyalanıyoruz. Biz bir eğitim kurumuyuz ve o sınıfımızı yaz boyunca kullanamadık ( Temmuz, Ağustos, Eylül) zararımız ve mağduriyet...
ECA Dan Şikayetim Var

27.06.2024 tarihinde evime sıfır 9000'lik klima taktırdım fakat takıldıktan birkaç gün sonra dış ünite çok aşırı ses yapmaya başladı. Apartman komşularımı rahatsız edecek kadar. 25 gün sonra montaj yapan yetkili servisi aradım, durumu izah ettim. Geldiler, incelediler ve söküp servise götürüp orada ...
ECA Klima Motoru Ses Yapıyor

ECA marka kılma aldım. Kılma dış ünite ses yapıyordu her açtığımda. Rahatsız edici bir sesi vardı. Motordan geldiğini düşüyordum. Bir gün tesadüfen dı...
ECA Servisi Klimamı Uygunsuz Yere Montaj Yaptı

ECA Ecotech 9000 model klimayı 9 Eylül 2023 tarihinde aldım. Klima konusunda deneyimim olmadığı için gelen servis, kombinin de bulunduğu tek camlı küçük balkonumun zemin kısmına klimayı montajlayıp gittiler. Sonrasında bir kere deneme amaçlı 10 dakika açtım, üflediğini görünce önemsemedim, çalışıyor...
Safranbolu ECA Servis Bastan Savıyor

ECA marka klima satın aldım. Ürün elime ulaştığı gün ECA Safranbolu servisini kurulum için aradım. Konuştuğumuz hanımefendi daha sonra dönüş yapacağını söyleyerek bilgilerimizi aldı. Ancak dönüş yapılmadı. Daha sonra yaptığımız aramada ise bize yanlış markadan bahsedildi. Yeniden kayıt oluşturuldu. ...
ECA Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 198 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 811 mm |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 278 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Isıtma Kapasitesi | 9.383 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 8.871 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 50 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 60 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.733 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.787 kW |




