Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

ECA Kombiden Muhatap Bulamadım.

Sami
28 Mart 14:32
1.302

Evime sıfır yeni ECA proteus Premix kombi taktırdım. Montaj sonrası ilk kullanım için yetkili servis garanti başlatmak için geldiğinde kombinin sıcak su açıldığından aşırı gürültülü çalıştığını tespit etti. Firmaya bilgi düştü. Birkaç gün sonra servis geldi sıfır kombinin fan motorunu değiştirdi. Fakat ses hala devam ediyor. 4 defa çağrı merkezine bu sorunun devam ettiğini, bu ses çok rahatsız edeci olduğu bunun giderilmesi veya değişim yapılması hususunda talepte bulundum. 4-5 defa servis geldi. Bizi haklı buldu fakat en sonunda bu komi yeni üretim. Muhtemelen bu yeni üretim olduğu için eskilere oranla daha yüksek ses çıkartıyor. Bu şekilde kullanın denmeye başlandı. Eski modelleri daha az sesle çalışırken yeni modeli bu kadar çok gürültü çıkartması normal değil dedim. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok dendi. Genel merkezden sizi arayacaklar denil. Kimse de aramadı. Muhatap bulamadım. Bu haliyle ayıplı mal satılmış olduğu aşikar. Kombinin değiştirilmesi veya iade etmek istiyorum.

ECA Kombiden Muhatap Bulamadım.
ECA Kombiden Muhatap Bulamadım.
28 Mart 14:35 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Sayın Sami A. Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi

Sami
28 Mart 21:05

Çözüm bekliyorum

Sami
30 Mart 10:51

Hiçbir şekilde çözüm bulunmadı.

08 Nisan 12:20

Müşterimize bilgi sunulmuştur. Bilginize sunarız. Saygılarımızla ECA Çağrı Merkezi

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

ECA PROTEUS PREMIX 24 HM Şikayetleri

ECA Kombi Pişmanlıktır. Almadan Burayı Okuyun

İsmail
13 Nisan 00:23
710
1

ECA Kombi Çok Yakıyor

Önder
22 Ocak 08:36
407
ECA Kombi Çok Yakıyor
ECA Kombi Çok Yakıyor
5
Çözüldü

ECA Kombi Sorunu Ve Yanlış Teşhis

Serap
14 Aralık 2023 20:40
6.354
"Marka temsilcisi Nadir bey'e çok teşekkür ederim birebir teknik ekip arkadaşları yönlendirdi gidişatı ve sorunu çözdürebilmek adına çabaladı en başta sabrı için teşekkürler beni dinledi en ince detayı bile sordu anlattım ve sorunum çözüldü"
Benzer Şikayet Yaz