Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İzmit Decathlon'daki İki Personele Sağlam Eğitim Verilmesi Gerekiyor

İzzet
04 Mart 15:04
340

Decathlon internet adresinden eve teslimatlı ürün aldım. Ürünün iadesi için İzmit Symbol AVM Decathlon mağazasına gittiğimde kasada duran uzun boylu bay arkadaş iadeler sadece kargo yoluyla oluyor mağazadan yapamazsınız dedi. Tuhafıma gitti emin misiniz uzaktan geliyorum (git gel 60 km yaklaşık) dememe rağmen özgüveni yerinde bir şekilde tabii ki eminim buradan almam dedi. Tuhafıma giden prosedür biraz araştırdığımda ve Decathlon müşteri hizmetlerini aradığımda iadenin mağazadan da yapılabileceğini öğrendim. Bunun üzerine İzmit Decathlon mağazasını aradım A*** diye biri çıktı. İade alınmamasından çok bu bayanın üslubu ve konuşması daha çok sinir etti. Kasadaki arkadaşlar söylememiştir, mümkün değil diyor. Yalan mı söylüyorum olan bu elimdeki ürünlerle mağazaya giriş saatim olan 15:00 sularına bakın diyorum, mümkün değil size işi bilmeyen reyondaki arkadaş söylemiştir, kasadaki (danışmadaki) arkadaş böyle söylemez diyor. 60 km boşa gitmiş olmamın ve sinirlerimin kaldırılmasının tanzimini beklemekle birlikte A*** ve dün kasadaki yanlış bilgi veren insanları mağdur eden arkadaşın şirket prosedürlerine göre en ağır ceza ile cezalandırılmasını talep ediyorum. 60 km yol kat etmemi beni yalancı durumuna düşüren A*** denen şahsa da hakkımı helal etmiyorum.

04 Mart 15:21 (Şikayetten 17 dakika sonra)
İzzet
05 Mart 14:27

Bu kadar kısa sürede çözülmesi gereken sorunu neden çözmüyorsunuz? Mağduriyetim neden giderilmiyor? Prosedür bilmeyen personelleri neden danışma bölümünde görevlendiriyorsunuz? Neden müşterilere yalancı muamelesi yapan, sorunu dinlemeden yaftalayan telefonu müşterinin yüzüne kapatan saygısız Ay*şe adlı personeli telefonla aramalara cevap vermesi için görevlendiriyorsunuz? Yanlış yapıyorsunuz bu mu sizin müşteri memnuniyet anlayışınız? O bayan hakkında şirket prosedürleriniz gereği en ağır cezayı vermeniz gerekirsen hala beni arayıp bilgilendirmiyorsunuz. Git gel 60 km mesafe katedip mağdur olmamı sağlayan danışmadaki personele ne gibi işlem yapacaksınız?

12 Mart 09:12

Merhaba İzzet Bey, Talebiniz ile ilgili yaptığınız görüşme sonucu şikayetiniz sonuçlandırılmıştır. Daha iyi bir alışveriş için buradayız. Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Decathlon Paramızla Rezil Oluyoruz.

Mesut
14 Haziran 11:28
596
1

Decathlon Kuş Tüyü Mont Talimatlara Uygun Yıkandı Yazlık Mont Oldu

Ahmet
12 Haziran 16:31
186
1

Decathlon Bozuk Ürününü İade Almıyor

Hüseyin
27 Mayıs 01:45
378

Decathlon İade İstiyorum Yade Değiştirmek

Efe
30 Mart 02:30
109
Benzer Şikayet Yaz