Kurutma Makinesi Kapağında Menteşe Sorunu Ve Artan Tıkırtı Sesi

Ömür
17 Ekim 2025 19:49
4.283
kurutma-makinesi-kapaginda-mentese-sorunu-ve-artan-tikirti-sesi-1.jpg

| Derinlik | 613 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 842 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 112 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |