Buzdolabı Aydınlatma Arızası Ücretsiz Servis Talebi




Bosch'dan ortalama 4-5 yıl önce aldığımız KDN56PW32N numaralı buzdolabımızın bugün aniden buzluk ışığının tamamen söndüğünü, alt bölmenin de ışığının yüzde 80 oranında azaldığını belirtmek istiyorum. Araştırmalarım sonucunda maalesef Bosch markasında bu tip bir problemin yaygın olduğunu gördüm. Konu...

Bosch buzdolabı kıslık ve yazlık için aldım. İkisininde üst rafları plastik kısımları kırık geldi. Servis değiştirdi fakat aynı yerlerinden başka yerlerinden de kırılmalar oldu. Servise söyledim garanti süresi doldu. Bir de yazlıktaki kapak tutma yeri pas yaptı. Bu konuda Bosch a güvenim sarsıldı.

Bosch marka garantisi devam eden no-frost buzdolabımın iç aydınlatma ampulleri yanmıyor. Servis çağırdığımda elektrik şebekesinden kaynaklı yüksek voltaja maruz kaldığını, dolayısıyla garanti dışında tamir yapılacağını belirttiler. Fakat apartmanda böyle bir durumla karşılaşan yok ve evdeki diğer el...
Yazlık evimizde alttan donduruculu bir bir buzdolabımız var. 3 veya 4 kez aynı problem için servise gelindi 9 bin TL'ye yakın bizden tamirat ücreti alındı fakat sorun yine devam ediyor. 4 bin TL'ye dolap alacaktık. Bu dolap iyi tamir ettirin dediler. Maalesef inandık. Şu an en kötü buzdolabı 30 bin ...

Bütün beyaz eşyalarımı sorun yaşamamak adına kalite konusunda tercihimi Bosch markasından yana kullandım. Ancak buzdolabımda bir sorun meydana geldi ve dört gündür tamir edilemedi. Teknisyen geldi, cihazı söktü ve öylece bırakıp gitti. Müşteri hizmetlerini aradığımda her seferinde farklı yanıtlar al...

Kaliteli olduğunu düşünerek beyaz eşyayı Bosch markasından aldık. Keşke almasaydık. Aldığımız ürün bir sene sonra arızalandı. Servis çağırdık ve servis elemanı, termostatın bozulduğunu ve bu bozukluğun teknik bir arıza sonucu olduğunu söyledi. Ayrıca bizim aldığımız seriyle ilgili üretim hatası oldu...

Bosch KDN56PW32N/02 model buzdolabımı yaklaşık 4 yıl önce aldım. İlk yılından beri ışık arızası vermeye başladı. Bazen ışık yanıp yanıp sönüyor. Bazen hiç yanmıyordu. Yaklaşık bir aydır da altüst olacak şekilde ışıklar artık tamamen yanmamaya başladı. Teknik servis için internette biraz araştırma ya...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 800 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 466 lt |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 97 lt |