Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sepaş Enerji

13100
(111 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
357 Şikayet (Son 1 yıl)
Sepaş Enerji
13100
(111 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Sepaş Enerji Müşteri Hizmetleri Tavrı

profile
Bilal
19 Nisan 12:18
119
1

Sepaş Enerji Derince Mahallesi Elektrik Altyapı Sorunları Ve Çözüm Talebi

profile
Yasin
19 Nisan 11:40
177
1

Sepaş Enerji Plansız Kesinti Hakkında Mağduriyet

profile
Sezer
18 Nisan 11:29
84
1

Sepaş Enerji Elektrik Kesintilerine Son: Şekerpınar'da İşler Durma Noktasında

profile
Osman
17 Nisan 08:01
97
1
profile
Kübra
15 Nisan 15:48
243
Kübra Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Sepaş Enerji Kullanılmayan Elektrik Saatine Gelen Fatura

profile
İbrahim
12 Nisan 18:47
60
1

Sepaş Enerji E-Fatura Erişim Sorunu Ve Müşteri Hizmetleri İletişimsizliği

profile
Kubilay
06 Nisan 10:31
36

Sepaş Enerji Mahrumiyet Bölgesi Çayırova

profile
Gürkan
04 Nisan 18:56
28

Sepaş Enerji 2 Kez Ödeme Kesildi

profile
Melek
02 Nisan 23:35
73
1

Sepaş Enerji Bizleri Uzun Zamandır Mağdur Etmektedir.

profile
Önder
01 Nisan 19:28
91

Sepaş... Bir Dur De Artık...

profile
Süleyman
27 Mart 18:48
74

Sepaş Bitmek Bilmeyen Elektrik Kesintileri

profile
Nimet
27 Mart 15:21
47

Sepaş Enerji Plansız Elektrik Kesintisi

profile
Enes
24 Mart 13:01
85
1

Sepaş Enerji Zırt Pırt Elektrik Kesintisi

profile
Murat
21 Mart 19:34
97
Sepaş Enerji Zırt Pırt Elektrik Kesintisi

Sepaş Elektrik Kesintisi Zararı

profile
Ali
21 Mart 10:12
56
Sepaş Elektrik Kesintisi Zararı

3 Sene Oldu Hala Sepaş Enerji Dağıtım Fırması İşin Yapmadı

profile
Öksüz
20 Mart 15:22
58
3 Sene Oldu Hala Sepaş Enerji Dağıtım Fırması İşin Yapmadı
3 Sene Oldu Hala Sepaş Enerji Dağıtım Fırması İşin Yapmadı

Sepaş Enerji Fatura Haricinde Zorunlu Olarak Ekstra Komisyon Ödemek Yasal Mı?

profile
Ahmet
18 Mart 11:31
77
Sepaş Enerji Fatura Haricinde Zorunlu Olarak Ekstra Komisyon Ödemek Yasal Mı?

Sepaş Enerji Ramazan Ayındaki İftar Kesintisi

profile
Serkan
13 Mart 19:55
80

Sepaş Ani Ve Sürekli Elektrik Kesintisi

profile
Yunus
10 Mart 20:56
104

Sepaş Sürekli Elektrik Kesintisi Ve Bilgi Verilmiyor Düşük Voltaj

profile
Ümit
07 Mart 12:23
67
Toplam 1.325 Şikayet

Marka Profili

Sepaş Enerji bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Sepaş Enerji henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Sepaş Enerji iletişim kanalları nelerdir?
Sepaş Enerji iletişim kanalları arasında; 444 5 186 numaralı müşteri hizmetlerini arama, size en yakın Sepaş Enerji hizmet merkezlerini ziyaret etme gibi yöntemler yer almaktadır. Diğer Sepaş Enerji kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı inceleyebilirsiniz.
Sepaş Enerji abonelik iptali nasıl yapılır?
Sepaş Enerji aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız, size en yakın Sepaş Enerji müşteri merkezine iptal talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Size en yakın müşteri merkezini öğrenmek ve randevu almak için 444 5 186 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Sepaş Enerji ile ilgili farklı bir sorum var.
Sepaş Enerji hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Sepaş Enerji Hakkında

Sepaş Enerji kimin?” diye merak edenler için hemen belirtelim: Sepaş Enerji, Akkök Holding ve CEZ Group’un ortaklığıyla sizlere hizmet vermektedir. Sepaş Enerji, 2013 tarihinden beri hizmetlerini ulusal ve uluslarası güç birliğiyle görevli tedarik bölgesi olduğu illerde sürdürmektedir. Bu iller; Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında her geçen gün daha da genişlemektedir. Sepaş Enerji, ülke kaynaklarını en verimli bir şekilde kullanma ve sizleri anlayarak yüksek memnuniyet sağlama misyonları ile hareket etmektedir. Siz de Sepaş Enerji ile yaşam alanlarınızın aydınlanmasını sağlayabilir ve teknolojik altyapısı ile kusursuz bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sepaş Enerji Hizmetleri Hakkında

”Hayatın her anına ışık tutuyoruz.” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren Sepaş Enerji ile siz de iş yerlerinizin ya da yaşam alanlarınızın aydınlanmasını sağlayabilirsiniz. Sepaş Enerji abonelik açma için öncelikle gerekli evrakları tamamlamanız gerekmektedir. Bu evraklar; sayaç seri numarası veya tesisat numarası, mükellef vergi numarası beyanı/vergi levhası, gerçek kişi ise kimlik belgesi, tüzel ise imza sirküleri gibi evraklardır. Sepaş Enerji, 1.7 milyonluk geniş bir müşteri ağına sahip bulunmaktadır. Yaygın bayileri, müşteri hizmet noktaları ve 7 gün 24 saat online çağrı merkezi ile sizlere tatmin edici bir performans sunmayı amaç edinen Sepaş Enerji, aynı zamanda ara ara düzenlediği kampanyalarıyla hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Sepaş Enerji hizmetleri; mevzuat, kararname, yönetmelik ve diğer tüm yasal gerekliliklere uyum sağlamaktadır.

Sepaş Enerji İletişim Kanalları

Sepaş Enerji hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak, Sepaş Enerji aboneliği başlatmak, borcunuzla ilgi soru sormak ya da aklınıza takılan diğer konularda Sepaş Enerji ile iletişime geçebilirsiniz. Sepaş Enerji müşteri hizmetleri numarasını arayarak hafta içi 08:30-17:30 saatleri arasında bu tür konularla ilgili bilgi alabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra Sepaş Enerji fatura ve borç gibi işlemleriniz için Sepaş Enerji ödeme noktalarından da bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sepaş Enerji hizmet merkezlerinden de hizmet alabilirsiniz. Sepaş Enerji hizmet merkezleri ve ödeme noktaları lokasyonları için firmanın resmi web sitesinden yaşadığınız ildeki noktaları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz pek çok Sepaş Enerji işleminizi online olarak da halledebilirsiniz. Sepaş Enerji; bireyler ve kurumlar için iki farklı online işlem hizmeti sunmaktadır. Bireysel işlemler arasında; bilgi güncelleme, fatura işlemleri, abone bilgi sorgulama, online abonelik, abonelik sonlandırma gibi işlemler bulunmaktadır. Sepaş Enerji kurumsal abonesi iseniz de online olarak tüm bu işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sepaş Enerji abonesi değilseniz ve yeni abone olmayı düşünüyrsanız dilerseniz öncesinde sayfamızda yer alan kullanıcı yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Sepaş Enerji yorum ve Sepaş Enerji şikayetlerinizi sayfamız üzerinden yayınlayabilirsiniz.