Samsung'dan Aldığım Çamaşır Makinesi Bozuk Kimse Bir Şey Yapmıyor!

Berfin
12 Mart 10:38
989

Yakın zamanda Samsung çamaşır makinesi aldım, ilgileri için teşekkür ederim. Oldukça güzel ve hızlı şekilde iletişime geçip, kurulum için geri dönüş yapıldı. Makine kutusundan çıkarılıp gerekli aparatları da çıkarıldıktan sonra yerine kurulmaya geçince, önce makine su borusunun ucunda kireç olduğunu...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 550 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | DIT |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | D |
| Yıkama Kapasitesi | 9 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dk |