Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Profilo CM121K0TR
Ürün Analizi
- Şikayetler
Profilo Kategorileri
- Ankastre Fırın 156
- Ankastre Ocak 66
- Ankastre Set 69
- Aspiratör 17
- Blender 9
- Bulaşık Makinesi 647
- Buzdolabı 1.658
- Çamaşır Makinesi 1.562
- Çeyiz Seti 36
- Davlumbaz 41
- Derin Dondurucu 125
- Elektrikli Süpürge 50
- Fırın 54
- Kahve Makinesi 12
- Kıyma Makinesi 4
- Klima 79
- Kurutma Makinesi 326
- Mikrodalga 1
- Pos 4
- Set Üstü Ocak 27
- Su Isıtıcı 1
- Su Sebili 115
- Termosifon 7
- Tost Makinesi 4
- Ütü 5
Çok Karşılaştırılanlar
Profilo CM121K0TR
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 848 mm |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 |
| Kırışıklık Önleme | |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %73