Bosch HTB12E458T arıza tespit
2 Şikayet
Bosch Fırında Performans Sorunu Ve Garanti Kapsamında Servis Ücreti İtirazı
profile
Reşat
11 Mayıs 09:54
1
Bosch Mini Fırının İlk Kullanımda Arızası Ve Uzayan Değişim Süreci
profile
Melek
31 Aralık 2025 22:30
953
Bosch Kategorileri
Marka Profili
Bosch 10+ yıldır Şikayetvar pro üye markasıdır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %84
Marka Karnesini Gör
Çok Karşılaştırılanlar
Bosch HTB12E458T
Bosch HTB12E458T
Yeni karşılaştırma için model ekle
Karşılaştır
Ürün Özellikleri
Hacim 45 lt
Izgara 1
Derinlik 458 mm
Genişlik 590 mm
Yükseklik 327 mm