Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Teknosa Preo Çubuk Blender Bozuk Geldi

Hüseyin
20 Mart 15:12
276

Teknosa Preo çubuk blender sorunu Teknosa talep numarası 19397896, internet üzerinden blender siparişi verdim. Ürün kargoda bana teslim edildiğinde, ürün kasasının bir yanı birleşme yerinden açık ve diğer tarafa göre daha fazla ayrılmıştı. Blender bıçağını içeri itmek zorundaydım ve çubuk gövdeyi salladığımda parça sesleri duyuluyordu. Hemen Teknosa çağrı merkezini aradım, görevliler WhatsApp üzerinden görsel göndermemi istedi. Resimleri göndermeme rağmen WhatsApp'ta hata mesajları almaya başladım. Bunun üzerine e-posta yoluyla gönderdim ve temsilciyi arayarak durumu bildirdim. Fotoğrafları incelediğinde ürünün sorunlu olduğunu ve her şeyin fotoğraflarda belli olduğunu, hemen ilgilenip kayıt açacağını söyledi. Üzerinden 3 gün geçmesine rağmen kayda hâlâ bir cevap verilmedi ve sadece incelendiği söyleniyor. Blender'ın bana teslim edildiği saat belli, benim size ulaşmaya çalışmam belli ve kullanılmamış, sizden sorunlu gelen ayıplı mal için şubenizden değişim talep ettiğimde bu mümkün olmadığı söyleniyor. Neden bu kadar bekletildiğimi anlamıyorum. Bir an önce kullanmadığım ve hemen bilgi verdiğim ürünün acilen değiştirilmesini talep ediyorum. Tarafıma dönüş yapılarak sorunun telafisi gerçekleştirilmelidir. Neden hâlâ bekletildiğimi öğrenmek istiyorum.

Teknosa Preo Çubuk Blender Bozuk Geldi
Teknosa Preo Çubuk Blender Bozuk Geldi
+4
20 Mart 15:12 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle Teknosa’yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim için üzgünüz. Talebinizin çözümlenmesi için gerekli incelemelerimizi yapmaya başladık. Memnuniyetinizi sağlayabilmek için çözüm önerilerimizle sizi en kısa sürede arayacağız. İyi günler dileriz. Teknosa

Hüseyin
20 Mart 15:38

Arkadaşlar zaten sorun bu çözüm için en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacağız dan başka hiçbir şey söylenmiyor, yapılmıyorda. Bende neden neyi beklediğimi soruyorum size bu en kısa süre ne kadar zaman oluyor daha sorunlu ürün için ben neden ne kadar bekletileceğimi bile bilmeden bekliyorum. Ürünün sorunsuz yeni halini beklemekteyim ihtiyacım olduğu için aldığım ürünün parasını önden vermiş oluyoruz ama ürünü hiç kullanamadan öyle bekliyoruz ne kadar ayıp Teknosa mağazasına hiç yakıştıramadım bir daha asla alışveriş yapmam yapana da bu sorumsuzluk yüzünden engel olurum.

Hüseyin
20 Mart 16:12

Şimdi Temsilci Özge hanım aradı ve beni anlayabilen çözüm odaklı yaklaşan ilk defa biri oldu, Mağaza stoklarını kontrol edip ürünü bana yakın olan şubede elinde stoklarında yoksa tedarik sağlayıp bilgi mağazadan ürünü en kısa sürede alabilmem için yardımcı olacağının sözünü verdi, ilgisi teşekkür ederim bekliyorum ve bu sefer inanıyorum çözülecek, inşallah.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Teknosa Hakem Heyeti Kararına Uymuyor

Kerem
13 Ekim 2023 13:35
527

Teknosa Müşteriyi Mağdur Ediyor!

Sena
18 Eylül 2023 23:59
640
Teknosa Müşteriyi Mağdur Ediyor!
Teknosa Müşteriyi Mağdur Ediyor!
Benzer Şikayet Yaz