Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Halkbank Trabzon Yomra Şubesi

profile
Recep
28 Ağustos
341

Halkbank Trabzon ili Yomra şubesinden 28.08.2023 bugün esnaf kredisi kullandım. Kredi işlemlerimi geçen hafta yapmıştım ödemeyi bugün aldım. Geçen hafta benim kredi işlemlerimle ilgilenen Mehtap Hanım önüme koyduğu her kağıdı imzalamamam gerektiğini söyledi. Kimi sayfalarda isim, soyisim ve imza atmam gerektiğini söyledi. İşlemleri 45 dakika içinde tamamladık. Hanımefendi bana pazartesi öğleden sonra paramı gelip alabileceğimi söyledi. Buraya kadar her şey normal gözükebilir. 2-3 gün sonra hesabımı kontrol ettiğimde hesabımdan 2 gram altın alınmış, 10 bin lira vadeli mevduat hesabına aktarılmış ve kesintiler yapılmış. Bunların hiçbirinin bana bilgilendirilmesi yapılmamıştı. Kendisini aradığımda, bunların her kredide uygulanan prosedürler olduğunu söyleyip geçiştirdi. Bugün krediyi almak için gittiğimde Hanımefendi'ye, bu krediden net kesinti tutarının ne kadar olduğunu ve bu paranın ne kadarını alabileceğimi sordum. Veznedeki arkadaşlara gidin, onlar size söyler dedi. Ben hafta içi parayı pazartesi nakit almak istediğimi belirtmiştim. Bugün biraz geç kaldım. Para hesapta dursun dediğimde bana yine kaba bir üslupla, 'Biz parayı sizin için istedik. Buna masraf ödedik. Bu şekilde olmaz. Gidin veznedeki arkadaşlara söyleyin' dedi. Çıktım aşağıya vezneye indim. Oradaki görevli arkadaşı arayıp 'değişik bir tip falan' gibi cümleler kullandı. Bu cümleleri bizzat kulağımla duydum. Sonra banka müdürünün yanına çıktım. Müdür beye de durumu anlattım. Müdür bey anlayışla karşılayıp personeli adına benden özür diledi. Bu şubeyi ilçeye yeni açtınız. Ben de bu ilçenin bir esnafı olarak bankanızdan kredi kartı çıkartıp pos cihazında da sizin bankanızla çalışacaktım, lakin böyle ilgisiz, müşterinin yüzüne bakmayan, müşterinin işlemlerini yaparken diğer yandan telefonla mesajlaşan personeliniz olduğu sürece bankanızla çalışmayı düşünmüyorum. Sanki biz her gün kredi çekiyormuşuz gibi. Hanımefendi, biz bunları herkese söylemiyoruz diyor. Belki ben vadeli hesap istemiyorum, belki ben altın hesabı istemiyorum. Benim paramı bana sormadan kendi kafasına göre yönlendirmesi ne kadar doğru, bunu size bırakıyorum. Ben Trabzon Yomra şubesi isminin Mehtap olduğunu söyleyen Hanımefendi'den şikayetçiyim ve bu Hanımefendi bu bankada olduğu sürece bankanızla çalışmayı düşünmüyorum.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Halkbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 34 dk 39 sn
Halkbank Logo
29 Ağustos 09:01
Halkbank Logo
29 Ağustos 13:41

Benzer Şikayetler

Ayvalık Halkbank Haberim Olmadan Adıma Altın Hesabımı Açmış!

profile
Gökçen
07 Ağustos
902

07.08.2023 sabah saatlerinde Bostancı Sanayi Halkbank'ndaki hesabımı kapatmak için bankaya gittiğimde, mobil internet bankacılığından hesabımın kapanıp kapanmadığını şubedeyken kontrol ettiğimde bir de ne göreyim Ayvalık Halkbank şubesi benim adıma benim iznim ve onayım olmadan adıma altın hesabı aç...

Halkbank Cankurtaran Sigortası Saçmalığı

profile
Efe
06 Mayıs
2.089

Kuruluş: Türkiye Halkbank a. Ş. Merhaba, Türkiye Halkbank aracılığı ile 06/04/2023 tarihinde konut kredisi kullandım, kredi kullanımı çerçevesinde doğal olarak hayat, DASK konut yangın sigortaları ve kredi kartı, ek hesap ve BES ürünleri kullandırıldı. Bu işlemlerin yanı sıra şahsıma Türkiye Sigorta...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Halkbank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 34 dk 39 sn
Benzer Şikayet Yaz