Erdinç sonucu yetersiz buldu
Bosch Servisi Kurutma Makinemde Hasar Oluşturdu Çözüm Sunmuyor

Erdinç
19 Aralık 2025 19:05
5.488


30.11.2024 tarihinde Model: WQB245AXTR Bosch Serie 8 marka kurutma makinesi aldım. 1 hafta gelmesini bekledim. Makine evime geldi fakat kapağında çatlak ve kırık olduğunu, kurulumu yapmaya gelen teknik servisteki arkadaşlarla birlikte fark ettik. Makineyi sıfır aldığımı söyledim, hasarlı ürünü kabul...
| Derinlik | 613 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 842 mm |
| Kurutma Sesi | 61 dB |
| Tambur Hacmi | 112 lt |
| Nem Sensörü | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | C |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |