Ahmet sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Bosch Çamaşır Makinesinde Beklenmedik Paslanma Sorunu

Ahmet
29 Kasım 2024 12:07
3.911


Merhaba Bosch çamaşır makinesi 9 kg 1200 devir çamaşırları çiğniyor, kaç defa servis çağırdık işlem yapmalarına rağmen sorun giderilmesi maalesef, Alman markası olduğu için tercih sebebimiz ama sorun giderilmediği için bundan böyle tercihimde değişiklik yapabilirim.
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 848 mm |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Su Tüketimi | 11220 lt (Yıllık) |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Kırışıklık Önleme | |