
Bosch SMS23DW01T
Ürün Analizi
- Şikayetler
Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi
Bosch-Bosch-- Bulaşık Makinesi
10 yıldır Bosch bulaşık makinesi kullanıyorum yaklaşık bir haftadır E04 hatası veriyor suyu ısıtmıyor ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Araştırmalarım sonucu Bosch bulaşık makinelerinde kronik bir arıza olarak geçiyor. Yorumlara bakılırsa fiyat bayağı pahalı galiba nasıl yapacağız bunu. Bunun...
Bosch Bulaşık Makinesi E15 Arıza

Bosch bayisinden 15 gün önce aldığım bulaşık makinesi E15 arızası verdi. Bu kısa zamanda arıza verdiği için ürünün değişimini talep ediyorum. Bosch markasına güvenerek almıştık, sonuç hayal kırıklığı oldu. Tüketici olarak haklarımızın bilincindeyiz. Lütfen para kaybedin ama müşteri güvenini kaybetme...
Bosch Bulaşık Makinesi Üst Sepeti Çekince Ses Gelmesi

Bosch bulaşık makinemden üst sepeti çektiğimde 'tak' diye bir ses gelmeye başladı. Araştırdım ve sebebini buldum. Üretim hatası olduğunu anladım. Böyl...
Bosch Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 18
- Ankastre Fırın 711
- Ankastre Ocak 353
- Ankastre Set 239
- Aspiratör 71
- Blender 186
- Blender Seti 108
- Buhar Kazanlı Ütü 84
- Bulaşık Makinesi 2.571
- Buzdolabı 5.263
- Çamaşır Makinesi 5.833
- Çaycı 56
- Çeyiz Paketi 117
- Davlumbaz 340
- Derin Dondurucu 244
- Dikey Süpürge 2.708
- Düdüklü Tencere 1
- Ekmek Kızartma Makinesi 6
- Elektrikli Süpürge 1.003
- Fırın 146
- Filtre Kahve Makinesi 81
- Halı Yıkama Makinesi 1
- Hamur Yoğurma Makinesi 272
- Hava Temizleyici 1
- Kahve Makinesi 41
- Kahve Öğütücü 13
- Katı Meyve Sıkacağı 3
- Kettle 7
- Kıyma Makinesi 39
- Klima 665
- Kombi 27
- Kurutma Makinesi 1.518
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 114
- Mikrodalga 48
- Mikser 31
- Mini Fırın 54
- Mutfak Robotu 105
- Narenciye Sıkacağı 3
- Ocak 427
- Rondo 14
- Saç Düzleştirici 1
- Saç Kurutma Makinesi 3
- Set Üstü Ocak 95
- Su Arıtma Cihazı 37
- Su Sebili 258
- Süpürge 354
- Şofben 7
- Televizyon 10
- Termosifon 20
- Tost Makinesi 66
- Türk Kahvesi Makinesi 32
- Ütü 38
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Mekanik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.84 kWh |
| Program Sayısı | 3 program |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |