
Garanti Kapsamındaki Buzdolabımda Yaşadığım Sorun Ve Haksız Ücret Talebi

Kasım 2024’te Erzincan Terzibaba’daki Bosch bayisinden KDN76XWEON/1 model bir buzdolabı aldım. Ürünü henüz 10 aylıkken, ilk defa ıslak mendille sildiğimde ekranı kendini kapattı ve buzdolabı çalışmaz hale geldi. Servisi aradım; gelen teknisyen, uzun süre arka tarafta uğraştıktan sonra sorunun 'müşte...
Bosch Buzdolabı Arızası Ve Servis Yetersizliği Mağduriyet Yaratıyor

Bosch KDN76XWEON model buzdolabını 12.03.2025 tarihinde Mall Of İstanbul’daki BSH Ev Aletleri mağazasından kredi kartı ile satın aldım. Ürün ilk günde...
Bosch Buzdolabı Arızası Değişim Talebi
Devrek Bosch mağazasından aldığımız buzdolabını çalıştırdığımız andan itibaren yüksek sesler çıkararak çalışmaya başladı. İki kez servis geldi. Sorun hâlâ giderilmedi. Başka bir ürünle değiştirilmesini istiyoruz. Bayi bu duruma yanaşmıyor. Ayıplı malına sahip çıkmıyor, aksi takdirde gereken yerlere ...
Bosch Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 17
- Ankastre Fırın 698
- Ankastre Ocak 351
- Ankastre Set 236
- Aspiratör 71
- Blender 184
- Blender Seti 105
- Buhar Kazanlı Ütü 83
- Bulaşık Makinesi 2.569
- Buzdolabı 5.257
- Çamaşır Makinesi 5.826
- Çaycı 56
- Çeyiz Paketi 114
- Davlumbaz 338
- Derin Dondurucu 245
- Dikey Süpürge 2.703
- Ekmek Kızartma Makinesi 6
- Elektrikli Süpürge 1.005
- Fırın 147
- Filtre Kahve Makinesi 81
- Halı Yıkama Makinesi 1
- Hamur Yoğurma Makinesi 261
- Hava Temizleyici 1
- Kahve Makinesi 41
- Kahve Öğütücü 13
- Katı Meyve Sıkacağı 3
- Kettle 7
- Kıyma Makinesi 41
- Klima 665
- Kombi 27
- Kurutma Makinesi 1.519
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 114
- Mikrodalga 48
- Mikser 31
- Mini Fırın 54
- Mutfak Robotu 103
- Narenciye Sıkacağı 3
- Ocak 425
- Rondo 14
- Saç Düzleştirici 1
- Saç Kurutma Makinesi 3
- Set Üstü Ocak 94
- Su Arıtma Cihazı 40
- Su Sebili 255
- Süpürge 346
- Şofben 7
- Televizyon 9
- Termosifon 21
- Tost Makinesi 66
- Türk Kahvesi Makinesi 32
- Ütü 38
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 800 mm |
| Genişlik | 750 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 542 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 124 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |