Nazli sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Nazli
14 Mayıs 02:58
-

Altus al km 954m 9 kg çamaşır kurutma makinesini Trendyol üzerinden Media Markt mağazasından aldım ve yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Ürünü kullandığım ilk yıkamadan sonra herhangi bir sorun yaşamadım; ancak ikinci yıkamadan itibaren hem kıyafetlerimde hem de nevresimlerimde çekme, delinme ve ipli...
| Derinlik | 608 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 110 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Program Sayısı | 15 Program |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Yoğuşturmalı-Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |