Altus AL1128 Sebil Suyu Soğutmuyor.

Bugün bir markandan arıtıcı ve Altus dan da AL1128 model bir sebil aldım. Sabah gelip arıtıcı ve sebili kurdular. Şu an arıtıcı sorunsuz çalışıyor seb...

Bugün bir markandan arıtıcı ve Altus dan da AL1128 model bir sebil aldım. Sabah gelip arıtıcı ve sebili kurdular. Şu an arıtıcı sorunsuz çalışıyor seb...

22.02.2024 tarihinde 5M Migros'tan aldığım Altus AL1128 su sebilini 1 hafta önce açtım ve ürünün soğutmadığını fark ederek servisi aradım. Gelip ürünü aldılar ve bugün bana 1450 TL karşılığında ürünün değiştirileceğine ve 30 gün bu fiyatın geçerli olduğuna dair bir mesaj gönderildi. Garanti kapsamın...

Altus marka almış olduğumuz su sebili 4 ay oldu servisten gelmedi. Defalarca Altus servisini aradık her defasında kayıt açıldı ama aylardır üründen haber yok. Sürekli olarak tarafınıza dönüş yapılacak dendi ama kimsenin arayıp sorduğu dahi yok. Esenler Altus servisine defalarca gittik sorduk her def...
Media Markt üzerinden Altus Su Sebili aldım. Servis gelip cihazı kurdu ve bir saat içerisinde suyu soğutacağını söyledi. Aradan 12 saat geçmesine rağmen soğutma olmadığı için müşteri temsilcisini arayarak servis kaydı oluşturduk. Ancak servis gelmediği halde, 'sizi arayıp ulaşamadık' diye mesaj gönd...
Yetkili servis Altus al 1128 model su sebili cihazı devreye almaya geldiğinde cihazda hasar/darbe olduğunu görüp fotoğraf çekerek işlem yapmadan iade etmemiz gerektiğini söyleyerek gitmiştir. Gelen arkadaş servis formunu bize elden vermediği gibi SMS yoluyla ya da internet üzerinden de tarafımıza se...

Merhaba, Altus marka su sebili sipariş ettim. Kuruluma gelen teknik servis cihazın hasarlı / darbeli olduğunu tespit etti. Kurulum-montaj yapan servis tarafından değişimin kendileri tarafından yapılacağı iletildi, fakat şuna taşımasını yapmadığımız ürünün değişimini yapmayız deniyor, madem böyle b...
| Kontrol | Mekanik |
| Derinlik | 330 mm |
| Genişlik | 285 mm |
| Cihaz Tipi | Üst Damacanalı |
| Yükseklik | 835 mm |
| Musluk Sayısı | 2 |
| Soğutma Kapasitesi | 2 lt/h |
| Sıcak Su Özelliği | |
| Soğuk Su Tank Kapasitesi | 3.2 lt |
| En Düşük Su Soğukluğu | 10 °C |