Puhu Tv

Puhu Tv

%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ * 6 Anket Üzerinden
%0 TEŞEKKÜR ORANI
31 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Sürekli donuyor ve sahneleri geri alıyor 4-5 saniyelik her sahnede 3 kez oluyor neredeyse. İlgilenin lütfen!

19 s

Çi 1. bölüm açılmıyor. "Bu içerik yayın hakları sebebiyle ülkenizde gösterilememektedir. " diye bir uyarı çıkıyor ve dizi açılmıyor.

22 s

Bir diziyi 3 günde zor izleyebiliyorum, çok kötü puan verilse eksilerde olur çok rezil bir durumda şu an hiçbir şey izlenmiyor, sürekli donuyor ve açılmıyor, öneri yazılacak bir mailleri dahi yok.

3 g

Günlerdir Çİ'yi izlemeye çalışıyorum ama olmuyor. O kadar yavaş ki. Sadece Çi değil tüm Puhu TV 'dekiler izlenmiyor. İşkence gibi. Lütfen ayarlarınızı düzeltip yardımcı olun.

4 g

Puhu Tv dizi izlerken aşırı yavaş,sürekli donuyor.

10 Kasım

Dünden beri Çi'nin bölümünü tamamlamaya çalışıyorum. Reklam çıkınca film tekrar başa alıyor sil baştan başlıyor her şey! İleri geri ilerletilmiyor. Tam ekran yapılınca ekran gidiyor. İnsanları bezdirdiniz filmd…

10 Kasım

2 dakika aralıkla reklam çıktığı bile oluyor. Reklamı izleyip ileri sarıyorun tekrar reklam. Bir daha sarmam gerekiyor yine reklam. Sanki ileri değil de reklamı geri sarıp sarıp izliyoruz.

06 Kasım

Bıktım artık donup kalmasından... Yeter artık...

28 Ekim

Puhu TV Smart TV uygulamasından son birkaç gündür hiçbir içeriği seyredemiyorum. Yükleniyormuş gibi gözükmesine rağmen içerik oynatılamıyor.

24 Ekim

Televizyondan izleyince donma problemi insanı bezdiriyor. İnternetten izleyince ileri geri alamama, kaldığın yerden başlayamama, iPad'den izleyince de sürekli geçilemeyen uzun uzun reklamlar. Puhu TV kendini bi…

20 Ekim

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap