Samsung Klimanın Sesi Ve Soğutmaması
Gizem
21 Ağustos 2024 16:16
1.118
| Derinlik | 215 mm |
| Gaz Tipi | R410A |
| Genişlik | 1055 mm |
| Filtreleme | Yıkanabilir Ön Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 299 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 25.250 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 22.179 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.75 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.45 kW |