Büşra sonuçtan memnun
Çözüldü
Adaptör Işıkları Şarj Tam Olduğunda Sönmüyor, Pil Ömrü Endişesi

Büşra
18 Nisan 23:36
169
adaptor-isiklari-sarj-tam-oldugunda-sonmuyor-pil-omru-endisesi-1.jpg

| Tutma Yeri | |
| Toz Haznesi | |
| Emiş Gücü | 150 W |
| Ses Seviyesi | 86 dB |
| Siklon Filtre | |
| Şarj Süresi | 3.5 saat |
| Park Pozisyonu | Dikey |
| Süpürge Türü | Şarjlı Süpürge |
| Süpürge Yapısı | Dikey |
| Çalışma Süresi | 40 dk |
| Harici Şarj İstasyonu | |
| Motor Gücü (En Yüksek) | 410 W |