Gani sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Samsung Split Klimada Sürekli Gaz Kaçağı Ve Montaj Hatası

Gani
29 Aralık 2025 17:53
982
samsung-split-klimada-surekli-gaz-kacagi-ve-montaj-hatasi-1.pdf


27.06.2025 tarihinde siparişini verdiğim Samsung AR12TXHQBWK/SK 12.000 BTU split klimam birkaç gün sonra Bursa Nilüfer’de kuruldu. Cihazı çalıştırmaya başladığımızda dış üniteden çok fazla gürültü geldiğini fark ettik ve hemen Samsung Bursa ABC servisini aradık. Servis ekibi gelip cihazı kontrol ett...
Samsung’dan 12.000 BTU AR35 White Split AR12TXHQBWK inverter duvar tipi klima satın aldım. 8 gün önce, resmi sitesindeki WhatsApp hattı üzerinden kurulum için randevu aldım ve bana 26.07.2025 tarihli bir randevu bilgisi iletildi. Ancak, belirlenen tarihin üzerinden iki gün geçmesine rağmen ne bana u...
| Derinlik | 194 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 805 mm |
| Filtreleme | Yüksek Yoğunluklu Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 285 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Isıtma Kapasitesi | 12.966 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 11.942 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A |
| Soğutma Verimliliği | A++ |