Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Pegasus Adına Yazık Çok Yazık

Esra
11 Haziran 11:43
312

Pegasus'un "Bir Bilet Alan Bir Bilet Hediye Kampanyası" dahilinde ve kampanya koşullarına uygun olarak 07/06/2024 tarihinde kendi hesabım üzerinden oğluma Paris'e bilet aldım. Mutlulukla ve heyecanla hediye biletimi alıp kışın oğluma gitme hayalleri kurarken, bu sabah tarafıma iletilen ve iletişim bilgilerimin kayıtlı olmaması nedeniyle hediye bilet kampanyasından faydalanamayacağımı bildiren e-postanızı alarak şaşkına döndüm. Bunu asla kabul etmiyorum. Benim tüm iletişim bilgilerim sistem üzerinde kayıtlıdır. Hem e-posta hem de telefon üzerinden kısa mesajlarınız ve bilgilendirmeleriniz tarafıma sürekli iletilmektedir. Kayıtlı olmasa idi, bu mesajlar tarafıma nasıl iletiliyor? Açıklar mısınız? Dolayısıyla bu benim değil, sizin probleminiz. Bir müşteri olarak teknik aksaklıkları ben nereden bilebilirim! Oğlum Paris'te okuduğundan sürekli olarak THY üzerinden gerek kazandığımız millerle gerekse kendimiz bilet alırken, ilk kez sizin firmanızdan kampanyadan faydalanabilmek ve oğlumun Pegasus'la tanışması için benim hesabım üzerinden bilet aldık. Ben ise zaman zaman küçük problemler yaşasam da fiyat politikanız nedeniyle çoğunlukla sizi tercih ediyordum. Sizinle sürekli uçan ve marka değeriniz olduğunu düşünen ve güvenen biri olarak, adına yakışmayan geri bildirimiyle müşterisini üzen bu firmayla bundan sonraki hiçbir uçuşumu planlamayacağımı bildirmek isterim. Size güvenerek aldığım ancak güven noktasında hüsrana uğratarak zedelediğiniz bir müşteriniz olarak bu durumu tüm yakın çevremle de paylaşacağım. Ayrıca yasal haklarım saklı kalmak üzere tüm sosyal platformlarda bu durumu paylaşacağımı, Tüketici Hakem Heyeti dahil tüm yasal yollara başvuracağımı da ayrıca bildiririm. Hediye biletin kusurunu kendinde aramak yerine hatayı basit bir e-postayla müşterisine yükleyerek kendini haklı çıkarmaya çalışan bir firmayla bundan sonra asla işim olmaz! Doğrusu sizi yanlış tanımışım, çok üzgünüm. Velev ki dediğiniz gibi olsa da (ki kesinlikle kabul etmiyorum) koskoca firma dediğim Pegasus'tan böyle bir hareket asla beklemezdim. Müşterisini üzen, yoran ve hayal kırıklığına uğratan bir firmayla tanıştım bugün. Adınıza ve marka değerinize yazık, çok yazık... Son olarak hediye bilet talebimi yineliyor, bu problemin acilen çözülmesini istiyorum.

Pegasus Adına Yazık Çok Yazık
Pegasus Adına Yazık Çok Yazık
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Esin

Bu platformdan şikayet oluşturmadım çünkü gördüğüm kadarıyla firmanın bu platformla pek ilgisi yok. Bir kişiye bile cevap verilmemiş. O yüzden buraya yazmamın bir anlamı yok diye düşünüyorum. Tüketici Hakları'na başvuru yapmak daha mantıklı.

Esin

Aynı problemi bende yaşıyorum ve Tüketici Hakları'na başvurmayı düşünüyorum.

Esra

Ayrıca nasıl yanılttı bizi kocaman dediğimiz firma. Altı üstü bir bilet nedir ki onlar için. Müşterisini böyle üzmeye değer miydi hiç? Zaten son zamanlardaki bagaj politikası, her şeyin ücrete tabi olması. Bunları topladığın zaman zaten THY daha mantıklı hale geliyor. Böyle giderlerse yakına müşterilerinin çoğunu kaybederler.

Esra

Bu platformdan da şikayet oluşturdunuz mu?

Benzer Şikayetler

1

Pegasus Bedava Biletimi Vermiyor

Şilan
29 Haziran 23:01
408
1

Pegasus Hava Yolları Haksızlık

Aysel
11 Haziran 16:45
281

Pegasus Sürekli Sonra Tekrar Deneyin Diyor!

Bayram
25 Nisan 23:51
171
Benzer Şikayet Yaz