Onvo 32 inç televizyonumda yaklaşık 1 haftadır Youtube.com uygulamasını açamıyorum. Sorunu gidermek için fişi çekip tekrar taktım fakat herhangi bir düzelme olmadı. Televizyonu A101’den satın aldım. Garanti durumu hakkında emin değilim. Diğer uygulamalarda herhangi bir sorun yok, sadece Youtube.com ...
Onvo 82 32 inç televizyonumu 9 Ekim’de Konya’daki bir A101 mağazasından satın aldım. Televizyonu ilk günden itibaren her açılışta direkt olarak Smart TV ekranı açılıyor ve ana TV yayınına geçiş yapmam gerekiyor. Bu durum sürekli tekrarlanıyor ve herhangi bir ayar değişikliği ya da çözüm denemedim. ...
Onvo 320v6000H model 32 inç televizyonumda 2 gün önce yazılım güncellemesi sırasında ekran ters döndü ve tüm kanallar silindi. Sorunu çözmek için fabrika ayarlarına döndürme ve yeniden başlatma dahil olmak üzere tüm adımları denedim, ancak kanallar geri gelmedi ve ekran hala düzelmedi. Ürünün garant...
Hepsiburada üzerinden satın aldığım Onvo 32 inç televizyon bugün tarafıma teslim edildi. Hemen ardından garanti başlatılması ve kurulum işlemi için müşteri hizmetlerini aradım. Ancak yetkili servis, kurulum için 600 TL hizmet bedeli talep etti. Oysa hem Hepsiburada'da hem de Onvo’nun kendi sitesinde...
28.09.2025 tarihinde İdefix Everest mağazasından Onvo 32OV6000H model 32 inç televizyon satın aldım (Sipariş No: ıde68d8d8f82ac8692). Ürünün kurulumunu yaptırmak istediğimde, 50 inç altı televizyonlar için kurulum ücreti alınacağını ve garanti başlangıcı için faturanın yeterli olduğunu belirttiler. ...
Onvo 32 ekran Android TV kullanıyorum. Blutv uygulamasında yaklaşık 5 aydır, Netflix uygulamasında ise bugün itibarıyla “e 104” hatası alıyorum ve bu uygulamaları kullanamıyorum. Film ve dizi izlemek için özellikle Android TV tercih ettim fakat bu iki popüler platformu kullanamamak beni mağdur etti....
Trendyol üzerinden satın aldığım Onvo 32” OV6000H model televizyonum dün teslim edildi. Kurulumu kendim yaptım. Ancak, televizyonun Netflix uygulaması hiç açılmıyor. Bu nedenle Onvo müşteri hizmetlerini aradım, bana mail atmamı ve hemen dönüş yapılacağını söylediler. Hem telefonla hem de mail yoluyl...