Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

e-Devlet (Turkiye.gov.tr)

58100
(699 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
5.226 Şikayet (Son 1 yıl)
e-Devlet (Turkiye.gov.tr)
58100
(699 değerlendirme)
Şikayet Yaz

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Doğal Gaz Destek Ödemem Gözükmüyor

Gizem
22 Mayıs 11:42
18

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) 1 Yıl Sonra Gelen Trafik Cezamı Ödeyemiyorum

Ordan
22 Mayıs 11:24
9

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Trafik Cezası

Hülya
22 Mayıs 11:00
3

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Doğalgaz Fatura Ödeme Desteği

Erkan
22 Mayıs 10:38
13

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Mernis Bilgilerim Çalındı

Mehmet
22 Mayıs 03:28
33

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Trafik Cezası İşlemi

Mehmet
21 Mayıs 23:01
79

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Yardım Başvuru

Kader
21 Mayıs 21:58
104
E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Yardım Başvuru

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Evlilik Kredisi Başvurusu Yapamıyorum

Hasan
21 Mayıs 19:20
41
E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Evlilik Kredisi Başvurusu Yapamıyorum

E-Devlet'ten Elektrik Aboneliği Yapılmıyor

İlknur
21 Mayıs 18:58
83
E-Devlet'ten Elektrik Aboneliği Yapılmıyor
5
Çözüldü
İbrahim
21 Mayıs 15:20
5

"Teşekkür"

İbrahim Şikayetini Yayından Kaldırdı

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) BES Gözükmüyor

Yasemin
21 Mayıs 12:28
16

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Asker Terhis Belgesi

Hüseyin
21 Mayıs 01:31
313
4
Çözüldü
Dilan
20 Mayıs 18:34
24
Dilan Şikayetini Yayından Kaldırdı

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Elektrik Faturasını İki Defa Çekti

Esef
20 Mayıs 15:19
26

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Sosyal Yardım Mağduriyeti

Burak
20 Mayıs 11:56
75
Toplam 14.215 Şikayet

Marka Profili

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
e-Devlet (Turkiye.gov.tr) henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

E-Devlet şifresi nasıl alırım?
İlk defa E-Devlet şifresi almayı istiyorsanız, size en yakın Ptt şubesine uğrayarak E-Devlet şifresi talep edebilirsiniz.
E-Devlet şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?
E-Devlet şifrenizi unutmanız durumunda uygulama arayüzü üzerinde yer alan Şifremi Unuttum alanını kullanarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.
E-Devlet ile SSK sorgulaması yapabilir miyim?
Sosyal Güvenlik ve Sigorta hizmetleri alanından E-Devlet üzerinden sigortalarınız hakkında bilgi alabilir, hizmet dökümünüze erişebilir, ödenekleriniz hakkında güncel bilgilere erişebilirsiniz.
E-Devlet çağrı merkezi numarası nedir?
160.
Farklı bir sorum var.
E-Devlet ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi sayfa üzerinden bu paylaşabilirsiniz.

E-Devlet Hakkında

Resmi adıyla E-Devlet Kapısı olarak da bilinen E-Devlet, Türkiye Cumhuriyeti'nin vatandaşlarına sunduğu bir web tabanlı sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Vatandaşların devlet hizmetlerini online platform üzerinden yapmalarına imkan sunan web sitesi, elektronik ortamda güvenli bir şekilde farklı işlemlerini gerçekleştirmesi ve resmi devlet kurumlarına gitmeden uygulama üzerinden işlerini sonuçlandırması üzere kurulmuştur. Nisan 2006 tarihi itibariyle yürürlüğe giren sistem, hem Türkçe hem İngilizce dil desteğine sahiptir. Tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim olanağı sunan E-Devlet uygulamaları, aynı zamanda mobil cihazlara da yüklenebilen bir aplikasyona sahiptir. Böylece E-Devlet hizmetleri hem bilgisayar hem de akıllı telefon üzerinden erişilebilir hale gelmektedir. E-Devlet'in amacı, kamu hizmetlerini hem Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hem de Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayan yabancı uyruklu bireylere etkili ve verimli bri şekilde sunabilmektir. Hızlı ve kesintisiz erişim imkanı ile kamu servislerini zaman ve mekandan bağımsız hale getiren E-Devlet, aynı zamanda kamu kurumlarına ve işletmelere de hizmet vermektedir.

E-Devlet Üzerinden Neler Yapılabilir?

E-Devlet, her bir kullanıcı için özel olarak tahsis edilen bir şifreleme sistemi ile çalışmaktadır. E-Devlet şifresi almak için en yakın Ptt şubesine gidilmeli ve E-Devlet şifresi talep edilmelidir. Kişiye özel hazırlanan bu şifre, kullanıcı tarafından bir kez girildikten sonra değiştirilebilmektedir. E-Devlet şifre alma işlemlerinizi tamamladıktan sonra uygulama üzerinden alabileceğiniz pek çok farklı kamu hizmeti bulunmaktadır. E-Devlet'te pek çok farklı bakanlığın hizmetine ulaşmak mümkündür. Adalet Bakanlığı, Çevre, Tarım ve Hayvancılık Bakanlıkları, Eğitim Bakanlığı, Sosyal Güvenlik ve Sigorta Bakanlığı başta olmak üzere pek çok bakanlığın resmi hizmetlerine uygulama üzerinden erişmek mümkün olmaktadır. Adınıza açılmış ya da açmış olduğunuz davaların durumunu E-Devlet üzerinden sorgulayabilir, E-Devlet ile SSK sorgulama yapabilir, SGK hizmet dökümünüze erişebilir, eğitim, burs ve sınavlar hakkında bilgiye erişebilir, devlet kurumlarını ve firmaları şikayet edebilir, ödenekleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. E-Devlet üzerinden ikametgah veya sabıka kaydı gibi resmi belgeler temin ederek özellikle iş başvuruları esnasında elzem olan bu belgelere herhangi bir fiziksel kuruma gitmeden sahip olabilirsiniz. Vergi ücretlendirmeleri, trafik cezaları ve harç ödemeleri gibi farklı ödeme kanalları hakkında detaylı bilgi alarak ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz platform aynı zamanda kişisel bilgilerinizi de takip etme imkanı sunuyor. E-Devlet üzerinden ikametgah bilgilerinizi ya da iletişim detaylarınızı güncelleyebilir, günlük yaşamda ihtiyaç duyabileceğiniz diğer genel bilgilere erişebilirsiniz. Tüm E-Devlet hizmetlerini yakından incelemek için platformda yer alan e-hizmetler alanını ziyaret etmeniz mümkündür. Hizmetlerden yararlanmak için size özel şifrenizi temin edebilir, ardından bilgisayarınız ya da cep telefonunuz üzerinden platforma girerek dilediğiniz kamu hizmetini alabilirsiniz.

E-Devlet Kullanıcı Şikayet & Yorumları

E-Devlet uygulaması ve hizmetleri hakkındaki tüm görüş ve önerilerinizi bu sayfa üzerinden paylaşabilirsiniz. E-Devlet şifremi unuttum diyorsanız, tekrar bir Ptt şubesine giderek yeni bir şifre talep edebilir ya da uygulamanın Üye Girişi arayüzünde yer alan Şifremi Unuttum alanından yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. E-Devlet iletişim ve E-Devlet telefon bilgilerine ise yine platform üzerinden ya da bu sayfada yer alan Sıkça Sorulan Sorular alanından ulaşmanız mümkün. E-Devlet uygulamalarını kullandığınız esnada deneyimlediğiniz tecrübelerinizi burada yer alan E-Devlet şikayet ve yorumları arasında paylaşarak daha kapsamlı bir bilgi havuzu oluşmasına vesile olabilirsiniz. Uygulamanın hızı, hizmet kalitesi, müşteri hizmetleri deneyimi başta olmak üzere tüm değerlendirmelerinizi bu Şikayetvar sayfası üzerinden iletebilirsiniz.