Deprem destek listelerine hızlı erişin!

e-Devlet (Turkiye.gov.tr)

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.8
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
e-Devlet (Turkiye.gov.tr) ile ilgili bir şikayetin mi var?
12.734 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
142
2 gün önce
profile
Mert sonuçtan çok memnun

E-Devlet (Turkiye.gov.tr)   Askerlik Başvurusu Yapmak

Askerliğim gelmiş yoklama kaçağı olarak gözüküyorum bilgilerimi girip askerlik başvurumu yapmak istiyorum ama fotoğraf istedikten sonra devem ede bast...

E-Devlet (Turkiye.gov.tr)   Askerlik Başvurusu Yapmak
profile
Ayman sonuçtan çok memnun
  • 2 gün önce
Ayman Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
-
3 gün önce

E-Devlet (Turkiye.gov.tr)  Kira Yardımı İptali Konteyner Talebi

Ebeveynine ait bir konutta ikamet eden bekar afetzedeler için barınma desteği yapılmaktaydı. Abim buna başvururken konteyner talibi istemiyorum demiş ama babamla aynı ikamet adresi kayıtlı olduğu için babamın e-devletinden konteyner başvurusu yapamıyoruz. E-devlet'te iptal seçeneği yok.

profile
Murat'ın Teşekkür Mesajı
  • 3 gün önce

“Teşekkürler”

Murat Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
6
3 gün önce

E-devlet (turkiye.gov.tr) Kayıtlı Cihaz Yok Kayıt Olmuyor

E devletim eski cihazıma kayıtlı kaldığından dolayı giriş yapamıyorum. 1 gün öncesinde cihaz değişikliği yaptım ve şu anda elimde e devlete kayıtlı cihaz bulunmamaktadır. Yeni geçmiş olduğum cihaza giriş yapamadığımdan dolayı sizlerden yardım talep ediyorum.

profile
Gul'un Teşekkür Mesajı
  • 3 gün önce

“teşekkür”

Gul Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
68
3 gün önce

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Türkiye Yardım Programı

Başvuru numarası 1805566. 21 01 2023 yaptığım yardım başvurusu yaptım kabul edildi yazıyor. Fakat hiçbir yatırım yapılmadı. Neden böyle bir şey oldu herkes alıyor kabul edilmesine rağmen bir sonuç yok. Bilgilendirme de yok yardımcı olursanız sevinirim...

profile
Ali
86
3 gün önce

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) Borç Var Ama Ödenmiyor

E-devlet üzerinden elektrik borç görünüyor ama ödeme yapmak istiyoruz ama borcu bankadan ödemek istiyoruz borç yok diyor İstanbul'da oturuyoruz Ordu Akkuş salman gidemeyiz yardımcı olur musunuz? Söz no: 004002602342 bankadan bu numarayı giriyorum yok diyor köyde oturmadığımız halde bu borç görünüyo...

profile
89
3 gün önce
profile
Taner'in Teşekkür Mesajı

“Arkadaşlar 4 gün önce PTT müşteri hizmetlerini arayın geri iade işlemi oluşturuyorlar. Bugün iade oldu. Teşekkürler...”

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) MTV Ödemesi Yaptım

E devlet üzerinden21.03.2023 tarihinde MTV ödemesi yaptım iki kez Halkbank hesabımdan para çekildi ödeme hala yapılmış görünmüyor. Her iki ödemenin de...

profile
67
3 gün önce

E-Devlet (Turkiye.gov.tr) Yardım Etme Terimi

Bu nasıl hükümet. Bu nasıl afat. Her gün haberlerde deprem bölgesinde az hasarlı orta hasarlı ve yıkık olan hane 10 bin tl vereceklerdi. Bu felsefeyi bırakın bize daha bir kuruş verilmedi. Sanki biz uzaydan gelmişiz. Gerekli makamlara duyurulur.

profile
123
3 gün önce

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) Başvuru Yaptım Sonuç Alamadım

Sosyal ve ekonomik başvurusu yaptım şubat'ın 22 de yaptım. Halen sonuçlanmadı. Sizden ricam yardımcı olursanız çok sevinirim. Okula giden oğlumun evin masrafları çok oluyor. 3 çocuk var. Eşyalar alınmaya gelmiyor. 9 aylık kızım var. Küçük yaşta nöbet geçirdi. İlaçları maması derken, çok masraflarımı...

profile
167
3 gün önce

E-Devlet (Turkiye.gov.tr)  Hesaba Aktarıldıktan Sonra Para Kayboluyor!

PTT kurum ödemesi hesaba aktarılmıyor. Sosyal yardım alıyorum bana gelen mesajda sosyal yardımımın PTT ye yattığı şeklinde e devletten kurum ödemelerine bakıyorum yatmış hesaba aktar yapıp PTT hesabıma aktardığımda daha önce aktarma bilgisi verilmiştir yazan bir yazı çıkıyor. İki ay önce de yatan pa...

profile
33
3 gün önce

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) Binamız Az Hasarlı Ama Ödeme Alamadık

Binamız az hasarlı diye geçiyor bütün komşularımıza 10 bin ödeme yapıldı fakat bize yapılmadı E-Devlet'ten baktığımda az hasarlı diye geçiyor ama ödeme maalesef alamadık. Sorunun çözülmesini istiyoruz binamızda çok fazla hasar meydana geldi çok mağdur olduk.

profile
139
3 gün önce

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) Elektrik Yardımını Kullanamıyorum

E-devlet'ten elektrik yardımı ile elektrik faturamı ödemek istiyorum ama asla borç sorgulayamıyorum bu durumun acil düzeltilmesini talep ediyorum bugün ödemesi son gün geçen haftada farklı durumdan yazmıştım sürekli E-devlet üzerinden mağdur olmaktan gerçekten yoruldum lütfen bir an önce çözülsün.

profile
149
3 gün önce

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) Terhis Sıkıntısı

Askerliğim bitti yaptım. Hala e devlette yapıldı yazmıyor. Yardımcı olun. Nasıl düzelteceğiz işe gireceğiz bekliyoruz. Yapıldı yazsın diy. E bedelli yaptık anında düşmesi gerekiyor. Bunun terhise tabidir yazıyor. Biten bir şeyde neden terhise tabidir yazar yardımcı olun.

profile
528
3 gün önce

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) İkametgah Ev Bildirimi!

Ben 4 aydır oturduğum adreste başkası görünüyor. Depremde ben o evde oturuyordum. Ancak ben adresimi almamıştım. O oturan kişide çıkışını almamış. O yüzden para onun adına yatmış. Ne yapmam lazım. Her şey benim adıma doğalgaz şu elektrik kira kontratı bile var yardımcı olursanız sevinirim.

profile
114
3 gün önce

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) Telefonuma Doğrulama Kodu Sms 'le Gelmiyor

E devlet telefonuma SMS le doğrulama kod i göndermiyor ben yurt dışındayım şifremi unuttum telefonum e devlete kayıtlı doğrulama kod u gönderildi yazıyor ama gelmiyor tekrar tekrar gönder dememe rağmen 2 üç haftadır uğraşıyorum bir de bu neden 250 karakter olmak zorunda buraya roman mı yazalım.

profile
242
3 gün önce

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) Nüfus Kayıt Belgesini Alamıyorum

Nüfus kayıt belgesi almam gerekiyor fakat alamıyorum. İlçe nüfus müdürlüğü'ne gitmem gerektiği söyleniyor. Çevremdekiler sorunsuz alabiliyorken ben alamıyorum. Bu konuda yardımcı olur musunuz? İlçe nüfus müdürlüğü'ne gitmeli miyim yoksa e devlet'ten alabilir miyim?

Marka Profili

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
e-Devlet (Turkiye.gov.tr) henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

e-Devlet (Turkiye.gov.tr) bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
e-Devlet (Turkiye.gov.tr) henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

E-Devlet şifresi nasıl alırım?
İlk defa E-Devlet şifresi almayı istiyorsanız, size en yakın Ptt şubesine uğrayarak E-Devlet şifresi talep edebilirsiniz.
E-Devlet şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?
E-Devlet şifrenizi unutmanız durumunda uygulama arayüzü üzerinde yer alan Şifremi Unuttum alanını kullanarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.
E-Devlet ile SSK sorgulaması yapabilir miyim?
Sosyal Güvenlik ve Sigorta hizmetleri alanından E-Devlet üzerinden sigortalarınız hakkında bilgi alabilir, hizmet dökümünüze erişebilir, ödenekleriniz hakkında güncel bilgilere erişebilirsiniz.
E-Devlet çağrı merkezi numarası nedir?
160.
Farklı bir sorum var.
E-Devlet ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi sayfa üzerinden bu paylaşabilirsiniz.

E-Devlet Hakkında

Resmi adıyla E-Devlet Kapısı olarak da bilinen E-Devlet, Türkiye Cumhuriyeti'nin vatandaşlarına sunduğu bir web tabanlı sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Vatandaşların devlet hizmetlerini online platform üzerinden yapmalarına imkan sunan web sitesi, elektronik ortamda güvenli bir şekilde farklı işlemlerini gerçekleştirmesi ve resmi devlet kurumlarına gitmeden uygulama üzerinden işlerini sonuçlandırması üzere kurulmuştur. Nisan 2006 tarihi itibariyle yürürlüğe giren sistem, hem Türkçe hem İngilizce dil desteğine sahiptir. Tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim olanağı sunan E-Devlet uygulamaları, aynı zamanda mobil cihazlara da yüklenebilen bir aplikasyona sahiptir. Böylece E-Devlet hizmetleri hem bilgisayar hem de akıllı telefon üzerinden erişilebilir hale gelmektedir. E-Devlet'in amacı, kamu hizmetlerini hem Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hem de Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayan yabancı uyruklu bireylere etkili ve verimli bri şekilde sunabilmektir. Hızlı ve kesintisiz erişim imkanı ile kamu servislerini zaman ve mekandan bağımsız hale getiren E-Devlet, aynı zamanda kamu kurumlarına ve işletmelere de hizmet vermektedir.

E-Devlet Üzerinden Neler Yapılabilir?

E-Devlet, her bir kullanıcı için özel olarak tahsis edilen bir şifreleme sistemi ile çalışmaktadır. E-Devlet şifresi almak için en yakın Ptt şubesine gidilmeli ve E-Devlet şifresi talep edilmelidir. Kişiye özel hazırlanan bu şifre, kullanıcı tarafından bir kez girildikten sonra değiştirilebilmektedir. E-Devlet şifre alma işlemlerinizi tamamladıktan sonra uygulama üzerinden alabileceğiniz pek çok farklı kamu hizmeti bulunmaktadır. E-Devlet'te pek çok farklı bakanlığın hizmetine ulaşmak mümkündür. Adalet Bakanlığı, Çevre, Tarım ve Hayvancılık Bakanlıkları, Eğitim Bakanlığı, Sosyal Güvenlik ve Sigorta Bakanlığı başta olmak üzere pek çok bakanlığın resmi hizmetlerine uygulama üzerinden erişmek mümkün olmaktadır. Adınıza açılmış ya da açmış olduğunuz davaların durumunu E-Devlet üzerinden sorgulayabilir, E-Devlet ile SSK sorgulama yapabilir, SGK hizmet dökümünüze erişebilir, eğitim, burs ve sınavlar hakkında bilgiye erişebilir, devlet kurumlarını ve firmaları şikayet edebilir, ödenekleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. E-Devlet üzerinden ikametgah veya sabıka kaydı gibi resmi belgeler temin ederek özellikle iş başvuruları esnasında elzem olan bu belgelere herhangi bir fiziksel kuruma gitmeden sahip olabilirsiniz. Vergi ücretlendirmeleri, trafik cezaları ve harç ödemeleri gibi farklı ödeme kanalları hakkında detaylı bilgi alarak ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz platform aynı zamanda kişisel bilgilerinizi de takip etme imkanı sunuyor. E-Devlet üzerinden ikametgah bilgilerinizi ya da iletişim detaylarınızı güncelleyebilir, günlük yaşamda ihtiyaç duyabileceğiniz diğer genel bilgilere erişebilirsiniz. Tüm E-Devlet hizmetlerini yakından incelemek için platformda yer alan e-hizmetler alanını ziyaret etmeniz mümkündür. Hizmetlerden yararlanmak için size özel şifrenizi temin edebilir, ardından bilgisayarınız ya da cep telefonunuz üzerinden platforma girerek dilediğiniz kamu hizmetini alabilirsiniz.

E-Devlet Kullanıcı Şikayet & Yorumları

E-Devlet uygulaması ve hizmetleri hakkındaki tüm görüş ve önerilerinizi bu sayfa üzerinden paylaşabilirsiniz. E-Devlet şifremi unuttum diyorsanız, tekrar bir Ptt şubesine giderek yeni bir şifre talep edebilir ya da uygulamanın Üye Girişi arayüzünde yer alan Şifremi Unuttum alanından yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. E-Devlet iletişim ve E-Devlet telefon bilgilerine ise yine platform üzerinden ya da bu sayfada yer alan Sıkça Sorulan Sorular alanından ulaşmanız mümkün. E-Devlet uygulamalarını kullandığınız esnada deneyimlediğiniz tecrübelerinizi burada yer alan E-Devlet şikayet ve yorumları arasında paylaşarak daha kapsamlı bir bilgi havuzu oluşmasına vesile olabilirsiniz. Uygulamanın hızı, hizmet kalitesi, müşteri hizmetleri deneyimi başta olmak üzere tüm değerlendirmelerinizi bu Şikayetvar sayfası üzerinden iletebilirsiniz.