Beko Fırınlı Ocağın Derece Ve Pişirme Ayarları Silindi, Kullanım Zorlaşıyor
Yaklaşık 6 yıl önce Beko markalı FM410 model fırınlı ocağımı etunalar.com üzerinden satın aldım. Zamanla ürünün üzerindeki pişirme ayarları ve derecey...

Yaklaşık 6 yıl önce Beko markalı FM410 model fırınlı ocağımı etunalar.com üzerinden satın aldım. Zamanla ürünün üzerindeki pişirme ayarları ve derecey...

Beko marka FM410 model fırınımızın düğmelerinin üzerindeki yazılar silindiği için fırını ayarlamakta güçlük çekiyoruz ve ürünü sağlıklı şekilde kullanamıyoruz. Yaklaşık 3–4 aydır bu sorun devam ediyor. Yeni düğme temin etmek için yetkili servise başvurduğumuzda ellerinde düğme olmadığını, parça bul...

Beko Fm410 fırınımın program ve derece yazıları silindi kullanım kılavuzunda bir fotoğraf veya sıralaması gösteren bir ibare göremedim. Sorunumu çözme...

09.08.2024 tarihinde Antalya Beko Likya Ticaret'ten Beko FM 410 ocaklı fırın aldık. Fırın çalıştıktan 20 veya 25 dakika sonra ocak düğmeleri ve ocak üstü O kadar ısındı ki el değmez oldu. Biraz araştırdım. 2022 senesinde aynı sorunu müşteriniz M***** Hanım yaşamış ve onun sorununu çözmüşsünüz. Benim...
Merhaba, Beko marka set üstü ocağımın çakmağı bir hafta önce çalışmıyordu. Servis çağırdım, Göztepe 01465 kodlu yetkili servis geldi. 'Switch' değişme...
| Hacim | 66 lt |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Wok Gözü | |
| Yükseklik | 850 mm |
| Fırın Tipi | Solo |
| Zamanlayıcı | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.90 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |