
Beko BM 9009 I
Ürün Analizi
- Şikayetler
Beko Bm90091 Bulaşık Makinesi Sorunu

Beko BM 90091 bulaşık makinesi ağustos 2018 de evime geldi. E01 hata ile karşılaştık servis geldiğinde kazanın delik olduğu söylendi. 2008 ekimde evlendim yine bir Beko bulaşık makinesi kullandım. Onu en azından 10 yıl kullanmışım. 90091 kazanı neden delinir bunun cevabını istiyorum sadece.
Beko Servisi: Beklenen Çözüm Yerine Hayal Kırıklığı

Beko servisine bulaşık makinesi arıza diye gönderdim 1 aydan daha fazla oldu. Makinem yapıldı. Geri geldi. Geldiğinde üst kapağı yanmış bir şekildeydi. Yardımcı olacağız. Değişecek yok parça gelecek falan diye sürekli bir oyalama peşindeler. Beko servisine de güvenim kalmadı artık!
Beko Bulaşık Makinesi Plastik Aparatları Değişimi

Beko Bulaşık Makinesi Paslı

Beko prosmart inverter BM 90091 marka bulaşık makinesinin telleri paslı gördüğüm kadarıyla birçok müşteri şikayet oluşturmuş. İçinin telleri paslı yıllarca Arçelik bulaşık makinesi kullandım böyle bir şey görmedim. Makine daha yeni bir şey yok fakat telleri pas içinde yaptırdığınız firmayı sorgulayı...
Beko Kategorileri
- Ankastre Fırın 445
- Ankastre Ocak 268
- Ankastre Set 195
- Aspiratör 56
- Blender 57
- Blender Seti 49
- Buharlı Temizleyici 20
- Bulaşık Makinesi 1.821
- Buzdolabı 4.090
- Cep Telefonu 47
- Çamaşır Makinesi 3.517
- Çaycı 412
- Çeyiz Paketi 93
- Davlumbaz 221
- Derin Dondurucu 651
- Dikiş Makinesi 1
- Doğrayıcı 15
- Düdüklü Tencere 20
- Ekmek Kızartma Makinesi 11
- Ekmek Yapma Makinesi 11
- Elektrikli Süpürge 134
- Espresso Makinesi 102
- Fırın 250
- Filtre Kahve Makinesi 22
- Fritöz 32
- Hamur Yoğurma Makinesi 21
- Hava Soğutucu 174
- Hava Temizleyici 14
- Kahve Makinesi 199
- Kahve Öğütücü 4
- Katı Meyve Sıkacağı 11
- Kettle 16
- Kıyma Makinesi 8
- Klima 3.600
- Kombi 248
- Kurutma Makinesi 1.567
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 100
- Mikrodalga 99
- Mikser 6
- Mini Fırın 41
- Mutfak Robotu 13
- Narenciye Sıkacağı 4
- Ocak 282
- Robot Süpürge 384
- Saç Düzleştirici 4
- Semaver 14
- Set Üstü Ocak 89
- Su Arıtma Cihazı 1
- Su Sebili 168
- Süpürge 66
- Şarjlı Süpürge 475
- Şofben 29
- Tablet 5
- Televizyon 1.866
- Termosifon 84
- Termostat 5
- Tost Makinesi 80
- Türk Kahvesi Makinesi 151
- Ütü 104
- Vantilatör 64
- Yazarkasa Pos 1.207
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 44 dB |
| Su Tüketimi | 10 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.82 kWh |
| Program Sayısı | 9 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A+++ |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |
