WW11dg6B25LE Samsung Çamaşır Makinesi Sıkma Aşaması Gürültülü Sorunu

Fatmanur
22 Kasım 2025 14:11
2.377

Samsung WW11dg6B25LEAH model çamaşır makinesini 5 ay önce Media Markt E-Ticaret mağazasından 25.500 TL ödeyerek satın aldım. Son 2 aydır makine, sıkma aşamasına geçtiğinde kazan kapağa vuruyor ve yüksek ses çıkarıyor. Bu sorun sadece sıkma programında ortaya çıkıyor. Ürünün garanti kapsamında olmas...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 54 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 23 |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |