Samsung Windfree Klima Dış Ünite Ses Sorunu



Bu yaz Samsung marka 12.000 BTU kapasiteli windfree bir klima satın aldım. Dış ünite inanılmaz bir ses çıkarıyor. İnternetten sorunu araştırdığımda herkeste aynı problemin olduğunu ve herkesin bundan şikayetçi olduğunu gördüm. Aynı tarihte ofisime de BİM den daha ucuz bir klima aldım onda böyle hiçb...
01.12.2022 tarihinde Samsung WindFree Premium Plus 12.000 BTU klima satın aldım. Evimiz tadilatta olduğu için Mart 2023 gibi servise kurulum yaptırdık. Haziran 2023 gibi de evimize taşındık. Kış sezonuna kadar çok kullanma şansımız olmamıştı. İlk başlarda hafiften ses geliyordu ama umursamamıştım, s...

Samsung Shop üzerinden satın aldığım AR12BXCABWK/SK kodlu Samsung Windfree Premium Plus 12.000 BTU klimanın dış ünitesi bazı zamanlarda inanılmaz sesli çalışıyor. Konuyla ilgili teknik servis çağırdım. Bunun üstüne eve gelen teknik servis klimanın sesli çalışma anına denk gelemediği için hiçbir işle...
| Derinlik | 215 mm |
| Genişlik | 889 mm |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 299 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 13.649 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 11.942 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A++ |