Samsung Buzdolabında İç Gövde Delik Sorunu Ve Yetkisiz Servis Tutumu

01.08.2024 tarihinde Gaziantep Evkur mağazasından peşin olarak satın aldığım Samsung RT53K6360WW model buzdolabının iç ana gövdesinde, çekmecelerin gi...

01.08.2024 tarihinde Gaziantep Evkur mağazasından peşin olarak satın aldığım Samsung RT53K6360WW model buzdolabının iç ana gövdesinde, çekmecelerin gi...
2018 yılında Osmaniye Merkez Evkur mağazasından satın aldığım Samsung RT53K6360WW model buzdolabı yaklaşık 7 yıldır aynı yerde, kullanım talimatlarına uygun şekilde ve herhangi bir darbe ya da kullanıcı hatası olmaksızın kullanılmaktadır. Buna rağmen cihaz aniden soğutma yapmamaya başlamış, yetkili ...

Samsung RT53K6360WW/TR model buzdolabımı yaklaşık 1 yıl önce Pendik Çarşı bayisinden satın aldım ve ürün hala garanti kapsamındadır. 3 gündür buzdolabım tamamen çalışmıyor ve hiçbir şekilde soğutmuyor. Sorunun başladığı andan itibaren yetkili servise arıza kaydı oluşturdum ancak 3 gündür ne arayan o...
| Boy | 1855 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 750 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 790 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 528 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 125 lt |