Rahime sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Samsung Buzdolabında Sürekli Yüksek Tıkırtı, Garanti Kapsamında Acil Onarım Ve Değişim Talebi

Rahime
03 Mayıs 01:54
435

| Boy | 1785 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 720 mm |
| Genişlik | 785 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 504 lt |
| Gürültü Düzeyi | 39 db |
| Dondurucu İç Hacim | 127 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |