Muratbey logo

Muratbey

%51 MEMNUNİYET DÜZEYİ * 59 Anket Üzerinden
%14 TEŞEKKÜR ORANI
148 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Muratbey Burgu Peynir ekte gözükeceği şekilde bozuk ve küflü şekilde çıkmıştır. …

13 Eylül

Satın aldığım ürününüzün vakumlu ambalajının içinde yabancı cisim mevcut. Sonradan eklenmediğine ve ambalaj açılmadığını dair noterden tespit tutamağı mevcuttur.

12 Eylül

Muratbey topi peynir dış kabında küf vardı ve tadı acımış!

12 Eylül

İstanbul'da bir A101 'den 2 kutu Burgu 2 Topi aldım ve buzdolabında Almanya'ya getirdim yemek için açtığımda her kutuda küfler vardı. İstanbul'da olmadığım için iade yapamadım direkt çöp oldu. Bu sıkıntıyı İstanbul'daki yakınlarımda sıklıkla yaşamakta.

06 Eylül

Görsellerde de görüldüğü üzere almış olduğun peynir bozuk çıktı. Peynir suyunda ve peynirlerde koyu bir tabaka ve küf vardı. Daha önce de başıma geldi üzerinde durmadım ama ikinci kez bu durumla karşılaşmam normal değil. Çocuğuma güvenerek yedirdiğim bu ürünleri asla tü…

05 Eylül

Muratbey burgu peynir aldım, daha 2 gün önce marketten ambalajında hiçbir problem olmamasına rağmen içinden çıkan epey midemi bulandırdı. Şimdiye kadar güvenerek tercih ettiğim peynir markasından böyle bir şika…

28 Ağustos

Ürünü dün A101 'den aldım eve gelip açtığımda üzerinde küfler vardı.

24 Ağustos

Gülsemin'in Teşekkür Mesajı

Bana hediye çeki göndermişler. Bir daha yaşamamak umuduyla teşekkür ederim.
16 Ağustos

İlk defa burgu peynirinizi deneyeyim dedim ama paketi açmamla karşıma küflü bir şey çıktı!

15 Ağustos

Haydar'ın Teşekkür Mesajı

Ben şikayetimi yazdıktan sonra araştırdığımda firmadan kaynaklı olmayacağı kanaatına varmıştım ve bugün aranarak gerekli açıklama tarafıma yapıldı. İnceleme için son kullanım tarihi ve parti numarası istendi fakat ürün iadesi yaptığım için bilgiler mevcut değil. Firmanın da anlattığı gibi soğuk zincirin kırılmasından kaynaklı çünkü ürünler koruyucu içermiyor sağlıklı koşul sağlanmadığından bu durum oluştu muhtemelen. Aldığım marketi değiştirme kanaatına vardım. Firmaya hızlı iletişiminden dolayı çok teşekkür ederim. Öncesinde araştırma yapmış olsaydım buraya yazma gereği duymazdım.
09 Ağustos

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön