Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

KargoistŞikayetvar üye markasıdır

47100
(3.668 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
6.992 Şikayet (Son 1 yıl)
KargoistŞikayetvar üye markasıdır
47100
(3.668 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Kargoist Kargo Başarısız Teslimat

Never
23 Haziran 13:55
-
Kargoist Kargo Başarısız Teslimat
Kargoist Kargo Başarısız Teslimat

Kargoist Başarısız Teslim Denemesi

Kaan
23 Haziran 11:54
-

Kargoist/ Başarısız Teslimat Denemesi!

Özlem
23 Haziran 11:40
-

Kargoist Teslim Edildiği Varsayılan Ama Kayıp Olan Kargo

Neval
23 Haziran 11:01
-

Kargoist Kargom Teslim Edilmedi Teslim Edildi Gözüküyor.

Berfin
22 Haziran 23:09
8

Kargoist Teslimat Yapılmıyor Bütün Gün Evde Bekledim

Melisa
22 Haziran 22:08
19

Kargoist Firmasının Kargo Paketini Açık Teslim Etmesi

Meryem
22 Haziran 20:11
26
Kargoist Firmasının Kargo Paketini Açık Teslim Etmesi
Kargoist Firmasının Kargo Paketini Açık Teslim Etmesi

Kargoist Bilgim Dışına İade Yaptı

Yasemin
22 Haziran 19:50
37
Kargoist Bilgim Dışına İade Yaptı
Kargoist Bilgim Dışına İade Yaptı

Kargoist İletişim Sıkıntısı Teslim Edilemedi Hatası

Cennet
22 Haziran 19:30
32

Kargoist Kargo Süreci Çok Uzadı

Gamze
22 Haziran 19:10
66

Kargoist Açılmış Ve İçine Başkasının Kargosu Konulmuş...

Azra
22 Haziran 18:34
25

Kargoist Siparişi Teslim Etmiyor

Hülya
22 Haziran 18:33
27
Kargoist Siparişi Teslim Etmiyor

Kargoist Çıplaklı Mahallesine Kargomu Getiren Kargocudan Şikayetçiyim

Özlem
22 Haziran 17:58
23

Kargoist Teslim Edilemeyen Ürün Öyle Görünüyor

İlayda
22 Haziran 17:36
-

Kargoist Kargom Teslim Edilmedi Ama Teslim Edilmiş Gözüküyor

Havva
22 Haziran 17:14
53
Kargoist Kargom Teslim Edilmedi Ama Teslim Edilmiş Gözüküyor
4
Çözüldü
Abdullah
22 Haziran 16:15
19

"Teşekkürler teslim edildi"

Abdullah Şikayetini Yayından Kaldırdı

Kargoist Kargom İlerlemiyor Sürekli Aynı Yerde Duruyor

Tkgz
22 Haziran 15:28
-

Kargoist Firmasının Kendi Kendine İadeleri

Begüm
22 Haziran 13:21
102
Kargoist Firmasının Kendi Kendine İadeleri

Kargoist Kargonun Dağıtıma Çıkartılmaması

Çimen
22 Haziran 12:36
96

FLO - Kargoist Kargo Ulaşmaması

Burak
22 Haziran 12:22
116
Toplam 14.452 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Kargoist 5 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Kargom zamanında teslim edilmedi. Ne yapabilirim?
Geciken kargonuz ile ilgili Kargoist iletişim kanallarını kullanabilir veya Kargoist Şikayetvar sayfası üzerinden firmaya şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz.
Kargoist gönderimi nasıl takip edebilirim?
Göndericisi veya alıcısı olduğunuz kargoları firmanın web sitesinden veya Kargoist mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.
Hangi illerde Kargoist şubesi bulunuyor?
Kargoist'in Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa ve Tekirdağ'da şubesi bulunuyor. Siz de farklı şubeler hakkında yazılan kullanıcı yorumlarını bu sayfadan okuyabilirsiniz.
Kargoist telefon numarası nedir?
0850 477 34 74

Kargoist Hakkında

Kargoist kurumsal anlayışta taşımacılık hizmeti sunmaktadır. 2012 yılında hizmet hayatına başlayan firma, teknolojik gelişmelerin ışığında her geçen gün dağıtım ağını genişletmektedir. "Daha hızlı, daha güvenli" sloganıyla hizmet veren Kargoist, Türkiye'nin önde gelen online satış platformlarına kendi filosu ile hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, İzmir, Antalya gibi büyükşehirlerin yanı sıra 13 il ve 126 ilçede dağıtım imkanı sunmaktadır. Online satış siteleri haricinde küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerin de gönderilerini ulaştıran Kargoist, rekabetin yüksek olduğu bu alanda uzun yıllardan beri hizmetlerini sürdürmektedir. İstanbul merkezli olarak çalışan Kargoist'in, Türkiye'nin birçok bölgesinde şubeleri bulunmaktadır. Adana, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya ve daha pek çok şehirde yer alan şubelerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Geniş dağıtım ağına sahip Kargoist hakkında öneri, şikayet ve yorumlarınız bu sayfada paylaşılmaktadır.

Kargoist'in Sunduğu Hizmetler

Firmanın kullanıcılarına sunduğu farklı hizmet ve fırsatlar bulunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de E-Teklif özelliği. Kargoist'e ait [email protected] mail adresine kullanıcı bilgilerinizi göndererek satış yetkililerinden online teklif alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kargo işlemleri sırasında büyük öneme sahip olan aynı gün teslim imkanını da bulunmaktadır. Şehir içi gönderimlerinde kullanılan bu hizmet, teslim edilen kargonun gün içerisinde alıcıya ulaştırılmasını sağlamaktadır. Kargoist aynı zamanda mobil uygulamasıyla da kullanıcılarına hizmet vermektedir. Mobil şube üzerinden bulunduğunuz bölgedeki Kargoist iletişim noktalarıyla irtibata geçebilir, gönderinizin hızlı bir şekilde hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Kurye çağırma ve kargo takibi hizmetleri de Kargoist firmasında kolayca sağlanabilmektedir. Kuryeyi ister evinize isterseniz de şirketinize çağırarak göndereceğiniz ürünleri pratik bir şekilde teslim edebilirsiniz. Sonrasında gönderimini sağladığınız ürünlerin takibini 7/24 online gönderi takibi hizmetiyle sağlayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul'un araç trafiğine müsait olmayan bölgelere ulaşım sağlayabilmek için firmanın motorlu şehir içi dağıtım hizmeti bulunmaktadır. Ürünün teslim edilme süresini hızlandırmaya yardımcı olan moto kuryeler, özellikle gün içinde yapılması gereken teslimatlarda kullanılmaktadır. Geri dönüşümlü dağıtım hizmetinde ise gönderilen bir evrak karşı tarafa teslim edilip gerekli imzalar alındıktan sonra tekrar ilk göndericiye teslim edilmektedir. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra Kargoist telefon numarası ile müşteri hizmetleri tüm soru ve isteklerinizi değerlendirmektedir.

Kargoist Şikayet & Yorumları

Göndericisi veya alıcısı olduğunuz kargolarla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Kargoist şikayet, öneri veya sorularınızı iletebileceğiniz Şikayetvar sayfamız üzerinden mümkün olan en kısa sürede yorumlarınıza cevap alabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan cevaplara sayfamızdaki soruları inceleyerek ulaşamadıysanız kendi şikayetlerinizi veya yorumunuzu kolayca sayfaya ekleyebilirsiniz. Böylece hem ihtiyacınız olan yanıtları direkt olarak firma tarafından alabilir hem de yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Gerçek kullanıcı yorumlarının yer aldığı Şikayetvar Kargoist sayfasında teslimat süreçleri, şube bilgileri ve kurye ile ilgili konularda bilgi edinebileceğiniz birçok yorum yer alıyor. Siz de firmaya karşı isteklerinizi ayrıntılı bir şekilde iletebileceğiniz Şikayetvar yazınızda görsel dosyalar kullanabilir, aldınız hizmete dair kurumsal bilgileri paylaşabilir ve firma tarafından talep ettiğiniz karşılığı açıkça belirtebilirsiniz. Ayrıca Kargoist müşteri hizmetleri, web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden de firmayla irtibata geçebilirsiniz.