Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Florence Nightingale HastaneleriŞikayetvar üye markasıdır

48100
(65 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
129 Şikayet (Son 1 yıl)
Florence Nightingale HastaneleriŞikayetvar üye markasıdır
48100
(65 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Florence Nightingale Hastaneleri Hastamın Sağlığı Tehlikede

Sultan
17 Mayıs 15:43
36

Florence Nightingale Hastaneleri Florence Nightingale Özel Hastane

Sahin
15 Mayıs 17:53
4

Florence Nightingale Hastaneleri 94 Yaşında Babamın Hastane Mağduriyeti

Merve
06 Mayıs 15:42
124
5
Çözüldü

Florence Nightingale Hastaneleri Gayrettepe Hastanesi İlgisizlik

Mehmet
01 Mayıs 17:08
131

"Hastane hasta ilişkiler yetkilisi arayarak, personellerin uyarıldığını bildirdi. Hasta ve yakınlarının psikolojik durumlarına hassasiyet gösterilmesi yönünde ikaz edildiğini düşünüyorum. Teşekkür ederim"

Florence Nightingale Hastaneleri Kadıköy'de Kontrol Süresinde Bile Ücret

İlknur
25 Nisan 16:36
166
5
Çözüldü
Berna
18 Nisan 14:47
3

"Teşekkürler"

Berna Şikayetini Yayından Kaldırdı

Florence Nightingale Hastaneleri Yanlış Tedavi Tanısı Hakkında

Merve
05 Nisan 12:44
706
5
Çözüldü
Berrin
04 Nisan 15:30
682

"Gün içerisinde hemen tarafıma dönüş yapıldı iletişime geçildi 2 gün içerisinde ortak çözüm bulunarak sorun giderildi iletişim hitabet tavır çok kibar çok iyiydi teşekkür ediyorum"

Berrin Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Florence Nightingale Hastaneleri Doktor Sorunu

İsmail
12 Mart 23:08
540

Florence Nightingale Hastaneleri Florance Gruptan Radyoloji Sonuçlarımı Alamıyorum

İrem
08 Mart 12:35
303
Florence Nightingale Hastaneleri Florance Gruptan Radyoloji Sonuçlarımı Alamıyorum

Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Yanlış Teşhis!

Gözde
01 Mart 11:00
2.218
Ezgi
13 Mayıs 10:35
20
Ezgi Şikayetini Yayından Kaldırdı
Samet
16 Mart 13:34
66
Samet Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 465 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Florence Nightingale Hastaneleri 8 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %91
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Florence Nightingale Hastaneleri iletişim numarası nedir?
Florence Nightingale Hastaneleri iletişim numarası 444 0 436’dır.
Florence Nightingale randevu nasıl alınır?
Anasayfada bulunan “Randevu Al” butonuna tıklayıp; kişisel bilgilerinizi girmeniz, gideceğiniz şube, branş ve hekimi seçmeniz yeterlidir.
Florence Nightingale Hastaneleri şubeleri nerede?
Şişli, Ataşehir, Göktürk, Gayrettepe, Kadıköy.
Daha farklı bir sorum var.
Florence Nightingale Hastaneleri hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Florence Nightingale Hastaneleri Hakkında

İsmini modern hemşireliğin kurucusu Florence Nightingale’den alan Florence Nightingale Hastaneleri, İstanbul’un çeşitli semtlerinde faaliyet göstermektedir. En eski Florence Nightingale Hastanesi şubesi olan Şişli şubesi ilk olarak 1989 yılında kurulmuştur. 5 katlı olan bu hastane 300 yatak kapasitesi ve pek çok sağlık teknolojisini barındırır. Florence Nightingale şubeleri Şişli’nin yanı sıra; Gayrettepe, Kadıköy, Göktürk, Ataşehir ilçelerinde de bulunur. Üstün sağlık teknolojileri ve alanında uzman kadrosu ile hastalarına dört dörtlük bir sağlık hizmeti sunmayı başaran Florence Nightingale Hastaneleri, pek çok birimde tedavi sunar. Uzun yıllar kazanılan başarılı sonuçlar ve deneyimler doğrultusunda Florence Nightingale, son dönemde giderek büyümüş ve üstün başarılar elde etmiştir. Hastalarına modern ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı kendine misyon edinen Florence Nightingale Hastaneleri, geniş birim ve uzman kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Florence Nightingale Hastaneleri ile ilgili daha fazla fikir edinmek ve Florence Nightingale Hastaneleri ile ilgili yorumları incelemek isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz.

Florence Nightingale Hastaneleri Tıbbı Bölümleri

Farklı hastalıklara en uygun tedavinin sunulabilmesi adına bünyesinde geniş bir tıbbi birim barındıran Florence Nightingale Hastaneleri, pek çok hastalık için akla gelen ilk adreslerden biridir. Hastanenin tıbbi birimlerinden bazıları; ağız ve diş sağlığı, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk genetik, çocuk gastroenteroloji, dermatoloji, endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları, dahiliye, jinekolojik onkoloji, kalp ve damar cerrahisi, nefroloji, psikoloji, ses ve konuşma bozukluğu, üroloji ve yoğun bakım gibi bölümlerdir. Tüm bu bölümler ve daha fazlasında görev alan uzman hekim kadrosu ile kaliteli ve modern sağlık hizmetlerini hastaları ile buluşturan Florence Nightingale Hastaneleri, İstanbul’daki geniş şube ağı ile de kolay ulaşılabilirlik sunmaktadır. Florence Nightingale randevu, sonuç görüntüleme gibi pek çok işleminizi hastaneye gitmeden online olarak yapabilmektesiniz. Hastanenin web sitesinde bulunan “Randevu Al” bölümünden; iletişim bilgilerinizi girip, muayene olmak istediğiniz hastane, branş ve hekimi seçerek randevu oluşturma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Muayene sırasında yapılan laboratuvar testlerinin sonuçları için ise “E-Sonuç” menüsünü inceleyebilirsiniz.

Florence Nightingale Hastaneleri İletişim Kanalları

Florence Nightingale Hastaneleri randevu işlemleri, sonuç görüntüleme, muayene fiyatları gibi konularda en detaylı ve güncel bilgiyi hastane ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Laboratuvar test sonuçlarını öğrenmek için 444 0 436 no’lu telefonu arayarak çağrı merkezi yetkilisi ile görüşebilirsiniz. Bu numaradan ayrıca muayene ücretleri ile ilgili bilgiye de ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sorularınızı [email protected] destek e-posta adresine e-mail olarak da iletebilirsiniz. Bunların yanı sıra her şubenin telefon numarası farklıdır. Gideceğiniz şubenin telefon numarasını arayarak doğrudan şube yetkilileri ile de görüşebilirsiniz. Florence Nightingale Hastaneleri şikayet, yorum ve görüşlerinizi ise sayfamızda paylaşarak hem diğer kullanıcıların hem de firmanın görmesini sağlayabilirsiniz.