Beko Tamir Sürecinde Ve Yanlış Teşhisten Dolayı Boş Yere Parça Değişimi!


Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi



Erdemli Beko bayisinden almış olduğum buzdolabı için kapalı kutu bekleme süresi sınırı yok dediler, fakat 3 yıl sınırı varmış. Şu an dolabı servise kurdurduğumuzda kapağında darbe ve motorunun arızalı olduğu ortaya çıktı. Dolabın garantisinin bittiğini söylediler ve değişim için ücret talep ettiler....

2021 Aralık ayında aldığımız Beko 983650 eb 630 litre buzdolabı tarafımıza 02.12.2021 tarihte teslim edildi. Biz ürünü alırken kutu açılmadığı sürece garantinin başlamayacağı herhangi bir süre sorunu olmadığı söylendi. Fakat 16.06.2025 tarihinde cihazın kurulumu yapılıp soğutma sorunu ortaya çıkınca...

Merhaba Beko marka 983650 eb model numaralı, 47 bin tl' den 45 bin tl' ye yeni almış olduğumuz buzdolabını; satın alma sürecinde mağaza içerisinde satış personelleri tarafından bize gönderilecek "ürünün teşhir ürünü olduğundan" bahsedilmedi. "Teşhir ürünü evinize getirip kurulumu yapılacak" denilmed...
Merhaba, benim buzdolabım 983650 eb yanlarda ve üst kısmında içeriye doğru çekildi servis geldi baktı değişim olacak dedi Ama bana önerilen buzdolabı 983628 eb bende aynı buzdolabını istedim kabul etmiyorlar... Birkaç kez telefon açtım konuştum değişen bir şey yok. Hala bekliyorum...
Dondurucu dondurmuyor Beko 983650 eb buzdolabı 05.2022 tarihinde satin almış olduğum buzdolabının derin dondurucu kısmi dondurmuyor defalarca servis geldi fakat çözüme ulaştırılmadi özellikle yaz aylarında çok problem oluyor benim için. Derin dondurucu kısmımızda normal buzdolabı gibi paramız çöp o...

Haziran ayında aldığım Beko buzdolabından yüksek miktarda ses geliyor ve ses başlarken birbirine vuran takırtı sesleri geliyor. 3 defa servis geldi ve iş bilmez kişiler bir konudan anladıkları yok, ilk gelen servis bu prosmart inverter bunlarda takozlar birbirine çarpıyor eski buzdolapları gibi sarm...

Tam bir senedir sorunum çözülmüyor. Beko Buzdolabı 6 ay HomeWhiz özelliğini kullandım sonrasında bağlantı koptu bir daha bağlanamadım. Servis geldi. Wi-fi kartını ve diğer kartı değiştirdi sorun çözülmedi. Bölgede bir mühendis bu ürün revizyonlu bu özelliğini kullanmaz demiş bende Tüketici Hakem Hey...
| Boy | 1870 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 762 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 832 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | E |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 630 lt |
| Gürültü Düzeyi | 37 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 165 lt |