Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Amazonun 50 Gündür Ürünü Göndermemesi.

profile
Mutullah
04 Aralık 2023
1.913

11 Ekim 2023 tarihinde amazon.com.tr üzerinden satıcısı Amazon Germany olan bir adet SSD aldım. Ürün bedeli yaklaşık 4000 TL. Bugün 04 Aralık. Neredeyse 2. Ayına girecek ama hala siparişim gelmedi. Siparişlerim sayfasında tam 50 gündür geç kalıyor yazıyor, öyle duruyor! Bu süreçte en az 10 kez müşteri hizmetlerine bağlandım. Kayıt oluşturdum. Aras Kargo ® merkezi ürün dağıtımını üstlenen Ekol lojistik ® merkezi ile saatlerimi alan konuşmalar yaptım ama hepsi topu birbirine attı. Amazon platformuna güvenerek satıcısı yine Amazon olan bir ürün almak meğer göründüğü gibi güvenli değilmiş. Param ® çekildi ve 50 gündür kullanılıyor. Kart limiti dolu ürün de zamlandı artık. Mağdur edildim. Bu platformun daha önce faydasını gördüm. O yüzden önce buraya yazmak istedim. Ama konu ciddi. Önce THH'ye oradan da sonuç alamazsam suç duyurusuna kadar gideceğim. Herkese de bu başıma geleni anlatacağım. Amazon sanıldığı gibi bir yer değil arkadaşlar. Buna emin olabilirsiniz. Amazon tam bir kaos yeri şu an. Bir şey alırken iki kez düşünmeniz gerekiyor.

profile
1 Destek

Benzer Şikayetler

Amazon. Henüz Kargoya Verilmemiş Ürünün İade Edilememesi!

profile
Korhan
10 Eylül 2023
664

Amazon ' dan kırtasiye ürünleri aldım. Yaklaşık 12 -13 saat sonra ürünlerin iadesi için talep oluşturdum. Buraya kadar her şey normal. İptal talebinden 5-10 dakika geçtikten sonra ürünler hakkında iade talebi oluşturamayacağım konusunda çeşitli mailler gelmeye başladı. Müşteri temsilcilerine bağland...

Amazon Kredi Kartından Alışveriş Yapılmaya Çalışılıyor!

profile
Abdullah
20 Ağustos 2023
263

Amazon tarafından sanal kartım iznim ve bilgim dışında kullanılmak istendi. Limiti boşalttığım için çekilemedi ama ben böyle art niyetlilik görmedim. Alışveriş için yani Prime üyeliği için kart bilgisi istendi ama kartımdan haberim olmadan para çekmek de neyin nesi!

Amazon'da Gümrükte Kalan Mallar İle İlgili Sorun

profile
Ramis
27 Temmuz 2023
454

Amazon diye bir site kurmuşlar gümrükte kalan mallar diye kutuyu çevirttiler üçüncü kutuda ürün çıktı 44.5 TL gönderiyoruz dediler. Sanal kartımdan 2.9 dolar yani 76 TL çektiler, ancak ürün yok. Dün gene sanal kartımdan para çekmek istemişler, ancak limit olmayınca çekememişler.

Amazon Para Çekmeye Çalışıyor

profile
Hande
13 Mart 2023
224

Amazonda satıcı hesabı açmıştım ve hesabımı silmiş olmama rağmen hala kartımdan para çekimi yapılmaya çalışılıyor limit yetersiz olduğu için de para çekilemiyor doğal olarak silinmiş bir hesap için neden hala para çekilmeye çalışılıyor? Bunu çözer misiniz lütfen.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz