Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Uğur OkullarıŞikayetvar üye markasıdır

27100
(222 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
491 Şikayet (Son 1 yıl)
Uğur OkullarıŞikayetvar üye markasıdır
27100
(222 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Uğur Okulları İş Ahlakı Yok, Para Derdinde, Çalışana Saygı Sıfır.

Oliver
16 Haziran 01:25
-

Uğur Okulları Narlıdere Kötü Yönetim Biçimi

Şehnaz
15 Haziran 20:50
15

Uğur Okulları Ön Ödememin İadesi Gerçekleştirilmedi

Mervan
14 Haziran 17:34
19

Uğur Okulları Ödeme İadesi Yapılmaması

Resul
11 Haziran 17:13
301
2

Uğur Okulları Adana Kampüsü Ve Yaşadığımız Problemler...

Yusuf
10 Haziran 18:22
369

Uğur Okulları Çamlıca Kampüsü Kayıt Bedeli İadesi Halen Bekletiliyor.

Hüseyin
10 Haziran 14:38
381
1

Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Kayıt İptal İade İşlemi

Zeynep
07 Haziran 21:35
314

Uğur Okulları Fazla Müzik Sesi

Yusuf
07 Haziran 20:07
165

Uğur Okulları Sefaköy Kampüsü Aldırılıp Kullanılmayan Kitaplar!

Esin
07 Haziran 14:46
404
Uğur Okulları Sefaköy Kampüsü Aldırılıp Kullanılmayan Kitaplar!
Uğur Okulları Sefaköy Kampüsü Aldırılıp Kullanılmayan Kitaplar!
+1
3
Merve
01 Haziran 08:12
190
Merve Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Uğur Okulları'nda Yaşanan Geri Ödeme Ve İletişim Sorunları

Yusuf
29 Mayıs 17:09
203

Uğur Okulları Alacağımız Ödemeyi Alamadık

Ihsan
28 Mayıs 20:52
289
1
Levent
26 Mayıs 12:10
-
Levent Şikayetini Yayından Kaldırdı

Uğur Okulları Ücret İadesi Problemi.

Yeliz
17 Mayıs 13:06
516

Uğur Okulları Okulda Yaşanan Güvenlik Zafiyeti Ve İhmal

Neval
16 Mayıs 19:07
242
1
Ersan
15 Mayıs 19:22
91
Ersan Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Uğur Okulları Kayseri'deki Eğitim Kurumundaki Yönetim Sorunları

Engin
15 Mayıs 17:45
291

Uğur Okulları Yapılmayan Kıyafet Değişimi Ve İadesi

Sinan
15 Mayıs 09:56
251
Gülşah
09 Haziran 05:45
-
Gülşah Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 1.767 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Uğur Okulları 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %95
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Uğur Okulları'na nasıl kayıt yaptırabilirim?
Kayıt işlemleriniz için 444 4 845 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçebilir, tercih ettiğiniz Uğur Okulları kampüsüne kayıt yaptırabilirsiniz.
Uğur Okulları kaydımı iptal etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?
Kayıt iptali için tüm soru ve sorunlarınızı 444 4 845 numaralı çağrı merkezi üzerinden iletebilir, tecrübelerinizi ise burada paylaşabilirsiniz.
Uğur Okulları üniformaları nerede satılıyor?
Uğur Okulları'nın resmi satış mağazası olan U Store üzerinden üniforma başta olmak üzere ihtiyacınız olan tüm eğitim malzemelerini satın alabilirsiniz.
Uğur Okulları müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
444 4 845 numaralı çağrı merkezinden ya da Uğur Okulları resmi internet sitesindeki iletişim formundan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Uğur Okulları Hakkında

Hayata ilk olarak Uğur Dershaneleri olarak geçen Uğur Okulları, 26 Kasım 1968 tarihinde Laleli semtinde ilk dersini vererek eğitim-öğretim yaşamını başlattı. Öğrencileri üniversiteye hazırlamak amacı ile kurulan Uğur Okulları, günümüzde Türkiye'nin yüzlerce farklı lokasyonunda, okul öncesinden lise sona kadar her aşamada en kaliteli ve donanımlı eğitim kadrolarından biri ile hizmet vermektedir. Güncel istatistikler itibari ile 104 okulu, 23 adet Anadolu lisesi ve 13 kampüsü bulunan eğitim kurumu, modern ve çağa uygun eğitim anlayışı ile üretken ve araştırmacı nesiller yetiştirmeyi kendine görev biçmiştir.
Uğur Okulları'nın eğitim ve öğretimdeki vizyonuna ve misyonuna baktığımız zaman da idealist ve mükemmeliyetçi bir bakış açısı izlediğini görmek mümkün oluyor. Vizyon itibariyle bilimsel ve akademik eğitim anlayışı ile, öğrencilerini başarıya hazırlayan bir okul olmayı kendine hedef edinmiş kurum, bu bağlamda kişiye özgü rehberlik hizmeti de sunarak fark yaratan, global bir eğitim tesisi olmayı amaçlıyor. Bununla birlikte Uğur Okulları'nın misyonunda, tutku ile ve kararlı bir biçimde, çok çalışarak, araştırarak, kaliteyi daima ön planda tutarak ve genç nesilleri sevgi ile kucaklayarak, gelecek kuşaklara daimi hizmet vermek amacı yer almaktadır. Global standartlarla çevrili innovatif eğitim anlayışını benimsemeyi ön planda tutan Uğur Okulları, tüm çalışmalarında kaliteye öncelik vererek sonuç odaklı bir yaklaşım izlemekte ve eğittiği kuşaklara "iyi insan olma" bilincini aşılamayı arzu etmektedir.

Uğur Okulları'nda Eğitim

Uğur Okulları'nda eğitim okul öncesinde başlar. Uğur'un okul öncesi eğitim anlayışında ASDF modeli uygulanmaktadır. Bu model çerçevesinde, öğrencilerin ve velilerin, ayalini kurdukları kalitede bir akademik standart yer almaktadır. Öğrenciler, doğal bir çevre içerisinde kültürel ve sosyal paylaşımlarda bulunur, pratik yaparak ve deneyim oluşturarak öğrenme yolunda ilerlerler. Kendi potansiyellerini en üst seviyeye çıkartma anlayışı ile eğitilen çocuklara, özgüvenli, çok yönlü ve sorumluluk sahibi bireyler olmanın temelleri atılmaktadır. Okul öncesi eğitimin ardından geçilen ilkokul eğitiminde ise her öğrencinin akademik ve sosyal gelişimi yakından takip edilir, yetenekli, meraklı ve değerli olarak kabul edilen her çocuk bilimsel öğretiler ile desteklenerek hayal etmesi ve keşifler yapması için teşvik edilir. Ortaokul düzeyinde ise Uğur Okulları'nın eğitimi, tıpkı okul öncesi ve ilkokul döneminde olduğu gibi birey odaklı, kaliteli ve yenilikçi bir eğitim anlayışı çerçevesinde gerçekleştirilir. Kişiye özgü eğitim modeli sunan Uğur eğitim kurumları, bu anlayış çerçevesinde akademik ve kişisel gelişimi destekleyen bir eğitim sunar, eleştirel ve üst düzey düşünme yeteneği kazandırır ve elbette yaratıcılık ile özgüven geliştirme yolunda önemli adımlar atılmasını sağlar. Lise çağına gelmiş öğrenciler için de aynı şekilde kişiselleştirilmiş ve çağdaş bir eğitim verme amacı güden Uğur Okulları, deneyimli öğretmen kadrosu ve sağlam alt yapısı ile öğrencilerin diledikleri üniversiteye ve bölüme girebilmesi için var gücü ile çalışmakta, doğru kişisel tercihlerin yapılmasını sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Uğur Kurs programları da Uğur Okulları'nın verdiği eğitimlerin arasında yer alır. Uğur Kurs Merkezleri, öğrencilere akademik ve bireysel becerilerini geliştirme fırsatı vererek üniversiteye hazırlanma konusunda destek sağlar.

Uğur Okulları Kampüsleri & Eğitim Tesisleri

Geleceğin yalnızca iyi eğitim ile değiştiğine inanan ve eğitim standartlarını daima yükseltmeyi hedefleyen Uğur Okulları, Adana'dan Zonguldak'a, Türkiye'nin A'dan Z'ye her bir noktasında kaliteli eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda toplamda 13 kampüse sahip olan eğitim kurumunun size en yakın tesisini bulmak için resmi web sitesini ziyaret etmeniz mümkündür. Uğur Okulları iletişim bilgilerine ulaşmak ve dilediğiniz eğitim kurumu ile doğrudan iletişime geçmek için de aynı şekilde kurumun resmi sitesinden yararlanabilirsiniz. Uğur Okulları hakkındaki görüş, şikayet ve önerilerinizi de bu sayfaya bırakmanız mümkün.