Siemens Çamaşır Makinesi Arızası ve Yetersiz Servis Desteği
Henüz 10 aydır kullandığım Siemens çamaşır makinesi yaklaşık 1,5-2 aydır vuruntu yapıyor. Vuruntu sırasında deterjan ve makine kapağından su akıyor. Fazladan su aldığı, çalışmadığı veya hata işaretleri yandığı oluyor. Makine tamamen kendiliğinden çalışıyor. Bu süreçte servise 3-4 kez kayıt oluşturdu...
Siemens IQ300 Çamaşır Makinesi Çamaşırları Yırtıyor, Sorunum Çözülmedi

Siemens IQ300 WM12N200TR model çamaşır makinem yaklaşık 6 aydır çamaşırları yırtıyor. Bu süre zarfında iki kez servis çağırdım. İlk servis makineyi götürüp kazan ve körük değişimi yaptı, sorunun çözüldüğünü belirtti. Ancak aynı sorun devam etti. İkinci servis ise makinede herhangi bir problem olmadı...
Siemens Çamaşır Makinesi Arızaları Ve Müşteri Hizmetleri Sorunu
Manisa Akhisar Siemens Bayisinden Kasım 2024 de Siemens marka model numara WM12N200TR çamaşır makinesini aldık. 1 ay olmadan bir sürü arıza vermeye başladı. Kazanda hızlı dönme, kapaklardan su fışkırma, durmadan su alması, makinenin aşırı sallanması ve sıkma yapmaması sonucunda yetkili servisi aradı...
Siemens Marka Çamaşır Makinesi 5. Ayda Paslandı
13.02.2024 tarihinde Siemens marka çamaşır makinesi kurulumu yapıldı. Ve ek ücret ödeyip ek garanti yaptırdım. Makineyi sadece 1 ay kullandım evde kal...
Siemens Ev Aletleri Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 21
- Ankastre Set 222
- Bulaşık Makinesi 1.308
- Buzdolabı 2.078
- Çamaşır Kurutma Makinesi 499
- Çamaşır Makinesi 2.035
- Çay Makinesi 19
- Çeyiz Seti 34
- Davlumbaz 266
- Derin Dondurucu 214
- Dik Şarjlı Süpürge 8
- Elektrikli Süpürge 110
- Fırın 446
- Klima 130
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 472
- Mikrodalga 47
- Mikser 9
- Mutfak Robotu 5
- Ocak 410
- Robot Süpürge 3
- Rondo 1
- Su Sebili 247
- Tam Otomatik Kahve Makinesi 619
- Termosifon 14
- Ütü 26
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 71 dB |
| Motor Türü | iQDrive Motor |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |







