Samsung Bulaşık Makinesi Kurulumunda Randevu Ve İletişim Sorunları Yaşadım

02.12.2025 tarihinde internet üzerinden Samsung DW60A8050FS model bulaşık makinesi satın aldım. Ardından 03.12.2025 tarihi için 15.00–18.00 saatleri a...

02.12.2025 tarihinde internet üzerinden Samsung DW60A8050FS model bulaşık makinesi satın aldım. Ardından 03.12.2025 tarihi için 15.00–18.00 saatleri a...

16.10.2025 tarihinde Samsung.com üzerinden DW60A8050FS model bulaşık makinesi satın aldım. Ürün teslim edildikten sonra yetkili servis kuruluma geldi ancak makinenin arızalı olduğunu, sürekli su aldığını ve kurulamayacağını belirtti. 23.10.2025 tarihinde ürünü gelip teslim aldılar. Ancak Samsung.com...
1 hafta önce Samsung Kentpark bayisine gidip bulaşık makinesi satın aldım. Benim bayide görüp beğendiğim teşhir ürünü ile eve teslimatı yapılan ürünün arasında gözle görülür farklar olmasına karşın, sizin beğendiğiniz ürün bu deyip, resmen aklımızla alay eder gibi davranıp bize almak istemediğimiz, ...

9 Haziran tarihinde Samsung dw60a8050fs, 8 programlı Solo bulaşık makinesi satın aldım. Çeyiz olması sebebiyle yaklaşık 7-8 ay karton içinde evde muha...
Samsung marka bulaşık makinesi aldım. Makineyi Akasya AVM Samsun mağazasından aldım ve yeni evleneceğimiz için ürünü firmanın deposunda tutmak için ekstra para ödedim. Eve yerleşeceğimiz zamanda makinenin sevkiyatını talep ettim. Makine geldi ve içinde bir parça kırık çıktı. Yenisiyle değişim yapaca...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Su Tüketimi | 9.8 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Sınıfı | 0.75 kWh |
| Program Sayısı | 8 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |