Rs Servis Maltepe Şikayetleri

(58 şikayet)
Şikayet Konuları

Faruk'un Teşekkür Mesajı

RS de ilgilenen kişilere teşekkür
03 Temmuz FarukFaruk 2.024

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Pelda Hanıma Teşekkürler. Aracımdaki boya tozu temizlendi, tekrardan seramik kaplama yapıldı.
29 Haziran MuratMurat 2.005

Serkan'ın Teşekkür Mesajı

Teşekkürler
25 Haziran SerkanSerkan 2.148

Muharrem'in Teşekkür Mesajı

RS Servis ferda hanıma ilgisinden dolayı teşekkürler
18 Mayıs MuharremMuharrem 2.204

Yücel'in Teşekkür Mesajı

RS servisten bir beklentim olmadan şikayeti yazmıştım. Şikayet firmaya ulaştıktan sonra gerek müşteri hizmetleri departmanı, gerekse Kalite bölüm yöneticisi Serkan Bey aradılar. Kendilerinin yönlendirmesi ile tekrardan onarıma alınan aracım istediğim gibi yapılarak tarafıma teslim edildi. Teşekkür ederim.
26 Mart YücelYücel 3.331

Kaan'ın Teşekkür Mesajı

Genel merkezdeki arkadaşlar ısrarcı şekilde yardımcı olmaya çalıştılar, ciddi çaba gösterdiler. Teşekkür ederim. Ama teknik çözüm olarak yine beğenemedim. Bu tip servislerde her marka model araca hizmet verebilmek için -özellikle tampon vs. Trim parçaları sök tak yapıyorsanız- elinizde klips gibi sarf malzemeleri bol bol bulundurmanız gerekiyor. Klips 1 2 lira bile değildir belki ama yaptığınız onarımın kalitesini ciddi anlamda düşürmekte. Her ne kadar muhteşem bir boya işçiliği yapsanız da, -ki ben yeterince beğendim- parçayı düzgünce monte edemedikten sonra hiçbir anlamı yok. Servisteki arkadaşlar "klips getirirseniz istediğiniz gibi takarız problem değil" diyerek güzel bir hareket yapmış olsalar da, standart bir kullanıcının sanayide dükkan dükkan gezip aracına uygun klipsleri bulması biraz zor. Yine de ilgileri için hem genel merkezdeki hem de servisteki arkadaşlara teşekkür ederim.
06 Mart KaanKaan 3.145

27 Temmuz 2017 tarihinde aracım doluda kaldı kasko acentem ile görüşerek anlaşmalı bayiileri sorduğumda RS Otomotiv Maltepe servisini önerdiler daha sonra RS Otomotiv Maltepe şubesinden randevu alıp aracımı bır…

08 Şubat CemCem 4.644
1 2 3 4

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları