Rs Servis Şaşmaz Şikayetleri

(25 şikayet)
Şikayet Konuları

Selami'nin Teşekkür Mesajı

Genel merkezin ilgi ve alakası için teşekkür ederim.
03 Nisan SelamiSelami 3.314

İsmail'in Teşekkür Mesajı

RS Servis yönetici ve çalışamlarına teşekkür ederim...
18 Şubat İsmailİsmail 2.517

Volkan'ın Teşekkür Mesajı

Firmadan beni arayıp günlerdir ilgilenen gülden hanıma çok teşekkür ediyorum sorunum çözüldü...
30 Ocak VolkanVolkan 3.855

Hüseyin'in Teşekkür Mesajı

RS genel merkezdeki konuştuğum Gülden hanım sorunum ile yakından ilgilendi ve çözüm bulmak için yoğun çaba sarf etti kendisine teşekkür ediyorum. Fakat RS şaşmazdaki personelin kesinlikle eğitim den geçmesi gerektiğini düşünüyorum.
28 Kasım 2018 HüseyinHüseyin 2.734

Halil'in Teşekkür Mesajı

Öncelikle şikayetçi olduğum konu ile ilgili çözüm olmadığı kısım Ankara şaşmazdaki RS servisin hala davranışı ve müşteri ile ilgilenmemesi bilgi vermemesi ve elinden geldiğince bir daha RS ye müşteri gelmemesini sağlaması bunu yapan oradaki saha elamanları eğer RS servisin İstanbul'daki genel müdürlüğündeki gülden hanım ve onun gibi kalender ilgili ve bir kuruma yakışır hareket eden müşteri temsilcileri olmasa Ankara şaşmazdaki RS şubesi topu atar. Arkalarını toplayan müşteriyi memnun eden genel müdürlük fakat genel müdürlüğün ne şikayet konusunu kendilerine bildirmeleri ne uyarıları işe yaramıyor daha beterini yapıyorlar yeni başlayan elamları hariç. Fakat genel müdürlükteki gülden hanım harika bir insan kendilerine kişiliğinden dolayı teşekkür ederim
11 Ekim 2018 HalilHalil 3.828

Mehmet'in Teşekkür Mesajı

26.09.2018 tarihinde yapmış olduğum şikayet dilekçem RS Servis genel merkezi tarafından anında iletişime geçilerek ortada oluşan sıkıntıyı çözmek adına hemen çözüm üretilme yoluna geçilmiştir. RS Genel merkezi nden Gülden altunöz hanımefendi gerekli ne varsa başından sonuna kadar tüm işlem ve işleyişlerle ilgilenmiş olup ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca RS Servis Şaşmaz şube hasar danışmanı Kemal erol bey de gerekli işlemlerde yapılması gereken ne ise yapmış ve ilgilenmiştir. İlgilerinden dolayı RS servise teşekkürlerimi iletirim.
26 Eylül 2018 MehmetMehmet 3.497

Serdar'ın Teşekkür Mesajı

Talat beye ilgisinden dolayı teşekkür ederim
16 Mayıs 2018 SerdarSerdar 4.136

Harun'un Teşekkür Mesajı

Çözülmesi için Gülden hanım yardımcı oldu ona çok teşekkürler
13 Nisan 2018 HarunHarun 4.955

Erhan'ın Teşekkür Mesajı

Firma şikayet mesajımdan sonra hemen iletişimde bulunup iş yerime kadar araç teslimatında bulundu. Biraz geç oldu ama ilgi ve alakaları çok iyiydi. Teşekkürler
27 Ekim 2017 ErhanErhan 4.679

Soner'in Teşekkür Mesajı

RS Servis müşteri ilişkilerinden Gülden Hanım. Girişimleri ile yaşamış olduğum sıkıntının giderileceği belirtildi kendisine ve emeği geçen tüm rs çalışanlarına teşekkür ederim.
15 Eylül 2017 SonerSoner 3.886
1 2

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları