Profilo Buzdolabında Sürekli Yanan Gösterge Işığı Ve Alarm Sorunu



Buzdolabımızın buzluk kısmı çalışmıyordu. Garantisi bitmesine rağmen, sağlam ve güvenli olsun diye Profilo servisini çağırdım. Geldiler, parça değişimi yapıldı. Yaklaşık 6 bin lira ödeme yaptım fakat dolapta hiçbir değişiklik olmadı. Tekrar servisi aradığımda sürekli geleceğiz deyip gelmediler. Süre...

Profilo buzdolabı tam pişmanlık. 2019 yılında sıfır garantili nofrost buzdolabı aldım. Daha ilk aylarında soğutma sorunu çıkardı. Servis geldi, biraz dinlensin düzelir dedi. Birkaç ay sonra aynı sorun oldu, garantiden kartını değiştirdiler. 1,5 yılda alt kapak paslandı, iç kısım koyu renk aldı. Gara...

Dün akşam saatlerce arama yapmama rağmen telesekreter defalarca başka müşteri ile görüşme yapılıyor diye sayıklıyordu. Ya 1 saat 45 dakika telefonum açık çalıyor, hiç mi hat düşmez? Gece 11.30'da yine aradım, yine düşmedi. Madem hizmet vermeyeceksiniz, telesekreter oradan seslenecek. Neden 7/24 hizm...

Sayın, Profilo yönetimine, Profilo marka buzdolabının ilk günden bu yana süre gelen ve hala çözülemeyen tek şikayetim aşağıdaki gibi olup ve hala davam etmektedir. Meyve ve sebze reyonunda su tanecikleri oluşup ve bu su taneciklerin buzlanması sonucunda meyve ve sebzeler bozulup çürümektedir. Ve bun...

Ailemin evine almış olduğumuz Profilo marka buzdolabından yıllardır şikayetçiyiz. Ne yazık ki hiçbir şekilde verim alamadık. Sürekli ya içindeki sebzeleri donduruyor ya da buzluğu dondurmuyor. Defalarca servis ile iletişime geçtik, servis elemanı gelip tamir etti ancak belli bir süre sonra yine soru...

Buzdolabım sebzelik kısmı ürünleri donduruyor. 5 İnci kez servisi aradım ilk geldiklerinde 1500 TL masrafla parça değiştirdiler ama düzelmedi, sonra g...

2020 yılında Profilo BD3076W3AN model buzdolabı aldım. 4 yılın sonunda iç LED aydınlatması yandı çalışmıyor. Servis ile yaptığım görüşmede garantinin bittiği ve ücret karşılığı değiştirilebileceği söylendi 4 yıllık cihazın LED diyot değişimi için 1.000-tl üstünde maliyet fiyat istediler. Piyasada 20...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 840 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 750 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 521 lt |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 115 lt |