Profilo Buzdolabının Üst Çekmece Kapağı Kırıldı, Garanti Ve Servis Sorunları

Leyla
01 Nisan 02:18
173
profilo-buzdolabinin-ust-cekmece-kapagi-kirildi-garanti-ve-servis-sorunlari-1.jpg


Profilo'dan buzdolabı, bulaşık makinesini tercih ettim, güvenerek aldım. Buzdolabı taşırken, beni bekleyin dememe rağmen ben gelmeden, aşağıda paket açılmış. Yukarı çıkarken tekrar paket yapmadan çarpıp zedeleyip, çizmişler. Ben bu durumu görmeyeyim diye bekleyin dememe rağmen hızlıca evdekilere bır...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 800 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 750 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 542 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 124 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |