05 Temmuz
#12219046

Palette Saç Boyası Derimde Yara Oluşturdu!

Palette 10 numara açık sarı saç boyası derimi yaktı. Son boyamalarımda önce kaş derim yandı ama ben önemsemedim. Şimdi tekrar saçımı boyadım ve derime gelen kısımda yara oluştuğunu gördüm.


Kasımdaki yara izi ise 1 buçuk ay oldu neredeyse hala geçmedi. Kim bana bunun hesabını verecek? Doktor doktor gezmeli miyim? Senelerdir severek kullandığım bir markaydınız artık ürünlerinizi almamaya ve sizin yerinize alternatif markalar seçmeye özen göstereceğim. Sağlam bir müşteri kaybettiniz.

Elif Elif 2.084 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Palette Temsilcisi11 Temmuz

    Sayın İnci; Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel pek çok tanınmış markası ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz. Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz. Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.. Sabit hatlardan aranabilecek Ücretsiz Danışma Hatlarımız: Çamaşır ve Ev Bakımı Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 26 28 Güzellik ve Bakım Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 31 02 Yapıştırıcı Teknolojileri Müşteri Hizmetleri Hattı: 0 800 261 63 16 Saygılarımızla, Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları