Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Okan Üniversitesi Hastanesi

12100
(68 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
168 Şikayet (Son 1 yıl)
Okan Üniversitesi Hastanesi
12100
(68 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Okan Üniversitesi Hastanesi Randevu Saatinde Doktorun Olmaması

Ekin
18 Mayıs 14:44
-

Okan Üniversitesi Hastanesi Anestezi Doktoru

Haşim
17 Mayıs 16:41
-

Okan Üniversitesi Hastanesi Sonradan Ibanla Para Talep Ediyor

Yeşim
16 Mayıs 12:04
44

Okan Üniversitesi Hastanesi Çocuklarımız Dikkate Alınmalı

Gulay
15 Mayıs 18:15
173
1

Okan Üniversitesi Hastanesi Hastane Yatış Bölümü

İrem
13 Mayıs 23:17
168
1

Okan Üniversitesi Hastanesi Botoks İşleminde Beklenmedik Sonuçlar

Elif
13 Mayıs 10:34
415
Okan Üniversitesi Hastanesi Botoks İşleminde Beklenmedik Sonuçlar

Okan Üniversitesi Hastanesi Haksız Yoğun Bakım Ücreti

Yusuf
09 Mayıs 13:56
459

Okan Üniversitesi Hastanesi Randevu Gecikmesi Yaşıyorum

Sezen
09 Mayıs 10:31
77

Okan Üniversitesi Tuzla Hastanesi Acil Mağduriyeti

Murat
08 Mayıs 16:13
364

Okan Üniversitesi Hastanesi Biz O Gün Çok Mağdur Edildik

Enis
07 Mayıs 20:07
120
1

Okan Üniversitesi Hastanesi Fatura İptali Hakkında

Taner
01 Mayıs 00:08
1.101
1

Okan Üniversitesi Hastanesi Sonuç Ve İşlem Bekletilmesi

Meryem
29 Nisan 09:32
295

Okan Üniversitesi Hastanesi Acil Servisten Geri Çevrildim

Gülsüm
26 Nisan 12:52
176
1

Okan Üniversitesi Hastanesi Acil Serviste Yaşanan Tatsız Deneyim

Nihat
25 Nisan 18:03
568
1

Okan Üniversitesi Hastanesi Fahiş Fiyat Düzeni

Ulaş
11 Nisan 12:03
1.053

Okan Üniversitesi Hastanesi Dr.'un Tavrı

Sevtap
06 Nisan 13:27
126
5
Çözüldü
Eda
02 Nisan 19:10
301
Eda Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Okan Üniversitesi Hastanesi Randevu Ve Hizmet Kalitesi Sorunları

Ali
02 Nisan 14:02
89

Okan Üniversitesi Hastanesi Dr. G***** G**, İşgüzar Biri

Cansel
29 Mart 10:15
141
Toplam 518 Şikayet

Marka Profili

Okan Üniversitesi Hastanesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Okan Üniversitesi Hastanesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Okan Üniversitesi Hastanesi telefon numarası nedir?
Okan Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası: 444 9863. Okan Üniversitesi Hastanesi hastane içi iletişim numarası: 0216 494 65 26.
Okan Üniversitesi Hastanesi nerede?
Hastane İstanbul’un Tuzla semtindeki İçmeler’de bulunmakta. Kurumun açık adresi: İçmeler Mahallesi, Aydınlı Yolu Caddesi, No: 2, 34947.
Okan Üniversitesi Hastanesi muayene ücretleri ne kadar?
Fiyatlandırmalar muayene yapılacak alana, verilecek hizmetlere göre değişkenlik gösterebilir. Kurumla iletişime geçerek en doğru ve güncel ücretleri öğrenebilirsiniz.
Okan Üniversitesi Hastanesi hakkında farklı sorularım var.
Tüm soru ve sorunlarınızı buraya tıklayıp paylaşabilir, böylece yorumlarınızı daha görünür kılabilirsiniz.

Okan Üniversitesi Hastanesi Hakkında

Okan Üniversitesi Hastanesi 2016 yılında sağlık standartlarının oluşumuna katkı sağlamak, sektöre yön veren kuruluşlardan biri olmak amacıyla kurulmuştur. 1999 yılında temelleri atılan Okan Üniversitesi’nin faaliyete geçirdiği hastane, ulusal ve uluslararası başarılarıyla da sağlık sektörüne önemli ölçüde ivme kazandırmıştır. Ayrıca İstanbul Okan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Kompleksi’nde de Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu bulunmakta. Tıbbi bölümleri, tanı & tedavi üniteleri ve güzellik merkezi ile hizmet veren Okan Üniversitesi Hastanesi, kurum kültürünün bir gereği olarak teknolojiyi de yakinen takip etmekte ve gelişimini bunun üzerine kurmakta. Acil servisten iç hastalıklara, kulak burun boğazdan ürolojiye, genel cerrahiden çocuk sağlığı ve hastalıklarına kadar farklı pek çok alanda onlarca uzman doktora sahip olan Okan Üniversitesi Hastanesi, sektörün itibar sahibi kurumlardan biri olmaya devam etmekte. Daha detaylı bilgi almak isterseniz, hastanenin internet sitesini ziyaret edebilir, tümüyle reel geri bildirimlere Okan Üniversitesi Hastanesi şikayet ve yorum sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Okan Üniversitesi Hastanesi Bölümleri & Faaliyetleri

Okan Üniversitesi Hastanesi’ndeki tıbbi bölümler oldukça kapsamlıdır. Acil servis, ağız & diş sağlığı, ağrı polikliniği, beslenme & diyet, böbrek nakli, çocuk cerrahisi, çocuk göğüs hastalıkları, el cerrahisi, erkek cinsel sağlığı, fizik tedavi & rehabilitasyon, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz sağlığı & hastalıkları, iç hastalıklar, kadın hastalıkları ve doğum, kadın cinsel sağlığı, patoloji, psikiyatri, psikoloji bu alanda görebileceğiniz birimlerden bazıları. Ayrıca saç ekimi ve yoğun bakım üniteleri gibi rağbet gören diğer birimleriyle de Okan Üniversitesi Hastanesi tıbbi bölümlerde epey kapsamlı bir hizmet sunar. Bir diğer bölüm tanı & tedavi üniteleridir ve bu alanda da kolonoskopi, HD, ultra geniş alanlı retina inceleme, efor testi, alerji testleri gibi hizmetler sunulur. Tanı & tedavi üniteleri endoskopi laboratuvarı, göz hastalıkları, kardiyoloji, genetik tanı merkezi göğüs hastalıkları, klinik laboratuvar, seroloji & nöroloji, nükleer tıp, patoloji, üroloji, KBB gibi kategorilerin altında tüm bu hizmetlerini sunar. Güzellik merkezi de Okan Üniversitesi Hastanesi’nin bölümlerinden biri olup bu alanda aşırı terleme tedavisi, lazer epilasyon, cilt bakımı gibi hizmetler bulunur. Okan Üniversitesi Hastanesi muayene ücreti ne kadar merak ediyorsanız, fiyatlandırmalar tıbbi bölümlere ve sunulan hizmetlere göre değişkenlik gösterir. Bunun için kurumu arayarak ya da bizzat hastaneye giderek en doğru bilgiyi öğrenebilirsiniz. Tuzla’da 50.000 metrekare alana sahip, 250 yatak kapasiteli, içerisinde 10 ameliyathane ve 47 erişkin & yoğun bakım ünitesi bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi özel mi merak edenlere hatırlatmakta yarar var; kurum bir özel üniversite olan Okan Üniversitesi’nin girişimleriyle temellerini atmıştır ve özeldir.

Okan Üniversitesi Hastanesi İletişim

444 9863 Okan Üniversitesi Hastanesi telefon numarasını arayarak kurumun çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanabilir, hastane içi iletişim içinse 0216 494 65 26 irtibat numarasına ulaşabilirsiniz. Okan Üniversitesi Hastanesi nerede derseniz, kurum İstanbul’un Tuzla semtindeki İçmeler’de bulunmakta. Açık adresi İçmeler Mahallesi, Aydınlı Yolu Caddesi, No: 2, 34947 olan hastaneye özel araçlarla da toplu ulaşımla da kolay bir şekilde varılabilir. Özel araçlarla E5 karayolunda Kadıköy – Maltepe – Kartal – Tuzla yönünü takip ederek, İçmeler Köprüsü çıkışından giriş yapıp hastaneye ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahil yolu üzerinden ve TEM Otoyolu’ndan da şahsi araçla hastaneye ulaşmak mümkün. Toplu ulaşımı tercih ediyorsanız; 130, 130A, 500T, 133A, 17B gibi birçok İETT otobüsü ile hastaneye ulaşabilirsiniz. Kocaeli’nden gelecekler için 200 numaralı otobüs hattı da oldukça tercih edilen bir ulaşım yöntemi. Dilerseniz, tümüyle reel geri bildirimlerden oluşan sayfamızda da hastane hakkındaki pek çok görüş, talep ve öneriyi inceleyebilirsiniz. Ücretlerden verilen hizmetlere, randevu sisteminden Okan Üniversitesi Hastanesi kadın doğum yorumlarına kadar aklınıza gelebilecek pek çok konudaki soruya buradan yanıt bulabilirsiniz. İsterseniz siz de hastane ile ilgili tüm değerlendirmelerinizi sayfamızda paylaşarak, yorumlarınızın çok daha görünür olmasını sağlayabilirsiniz.