Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

MNG Kargo Basmane Şubesi Adresime Kargolarımı Teslim Etmiyor!

profile
10 Haziran
290

Merhaba, MNG Kargo Basmane Şubesi kargomu teslim etmiyor, alışveriş sitelerine evde bulunamadıklarına dair bir yazı iletiyor ve kargomuzu sürekli şubeden almak zorunda bırakıyor.! Bu durumda teslimatı sağlayamadıkları adresleri ilgili alışveriş sitelerine belirtmelerini ve müşterileri zor durumda bırakmamalarını talep ediyorum. Hepsiburada ® sitesinden vermiş olduğum siparişim kaç gündür teslim edilmemiş olup sürekli aynı problemi yaşamaktan sıkıldığımı belirtmek isterim. Bu duruma acilen bir çözüm üretilmesini istiyorum.

MNG Kargo Basmane Şubesi Adresime Kargolarımı Teslim Etmiyor!
MNG Kargo Logo
10 Haziran 13:46
Pınar
13 Haziran 15:59

Bir haftadan uzun bir süre beklediğim kargomun teslim edilmesini istedim, görüşme sağladım fakat yine de teslim edilmedi. Satıcı firmaya geri iade edildiği için üzgünüm. Tek isteğim oturduğum bölgeye teslimatın yapılmasını sağlamak ya da bölge dışında ise bunu alışveriş sitelerine belirterek, bizi bu şekilde mağdur etmemek olmalı diye düşünüyorum. Bu konuyla alakalı Sibel hanım benimle iletişime geçti ve bundan sonrası için, bu sorunun çözülmesi adına elinden geleni yapacağını söyledi. Bir de söz verdi. Sözünü tutacağını ve bu teslimat probleminin çözüleceğine inanıyorum. Kendisine benimle iletişime geçtiği ve yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Gelmeyen Çalışmayan Kargo Şirketi

profile
3 hafta önce
339

MNG Kargo Samsun Bafra MNG şubesi Anlaşmalı olduğumuz halde Kargo almaya gelmeyen firma 7 yıldır aralıksız aynı sorunları yaşadığımız ve her defasında yoğunluktan kaynaklı yalanları. Şube personelini aradığımızda bekleyin tabi biz oraya geldiğimizde sıra bekliyoruz diyerek serzenişte bulunması. M...

MNG Kargo Gelmeyen Çalışmayan Kargo Şirketi

MNG Kargo Teslimat Sorunu. 3 Şube Konuyu Çözemedi

profile
17 Ağustos
280

MNG Kargo teslimat sorunu MNG Kargo'nun kurumsal müşterisiyiz. Abonelik süremiz dolmuş, fakat yenileme için bize bilgi verilmedi. Tedarikçimizden gelen kargomuzu MNG Dilovası şubesi ödeme almadan teslim etmedi. Ödeyip almak istediğimizde şahsi banka hesabı verdiler. Faturasız işlem olacağından kab...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 56 sn
Benzer Şikayet Yaz