Homend Robot Süpürge Yedek Parça Bulunamıyor, İade Talebi

Homend marka robot süpürgem için yaklaşık bir aydır ana fırça ve filtre gibi temel yedek parçaları hiçbir kanaldan temin edemiyorum. Ürünün düzenli ku...

Homend marka robot süpürgem için yaklaşık bir aydır ana fırça ve filtre gibi temel yedek parçaları hiçbir kanaldan temin edemiyorum. Ürünün düzenli ku...

Homend marka A*** Laser Power 1289h model robot süpürgeyi garanti kapsamında kullanırken, Ocak 2026 tarihinde hiçbir darbe veya hatalı kullanım olmamasına rağmen durduk yere kırıldı. Ürünü normal şekilde kullanmama rağmen bu şekilde kendiliğinden bozulması beni oldukça mağdur etti. Ürünüm halen gar...
H***** A*** L**** 1289h hazneli robot süpürgeyi yaklaşık 2 ay önce Hepsiburada üzerinden 10.000 TL ödeyerek satın aldım. Ürün 2 yıl garantili olmasına rağmen üç beş kullanım sonrasında sorun çıkarmaya başladı, şarj istasyonuna dönmedi ve Wi‑Fi ağını bulmamaya başladı. Aralık ayında bu problemleri ya...

Homend Alexpower model robot süpürgeyi iki hafta önce İzmir Optimum AVM'den satın aldım. Ürünü sadece bir kez sorunsuz şekilde kullandım. Dört gün önce tekrar kullanmak istediğimde cihaz, “lazer başlık tıkalı ya da sıkışmış olabilir” uyarısı vererek çalışmadı ve bu sorun o günden beri sürekli devam ...

| Boy | 97 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 320 mm |
| Genişlik | 320 mm |
| Zamanlama | |
| Hepa Filtre | |
| Ses Seviyesi | 65 dB |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Sesli Bildirim | |
| Çekiş Gücü | 5000 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 2600 mAh |
| Boşaltma İstasyonu | |
| Haritalama Özelliği | |
| Düşme Engelleyici Sensör | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 120 dk |