Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

DHL

13100
(101 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
242 Şikayet (Son 1 yıl)
DHL
13100
(101 değerlendirme)
Şikayet Yaz

DHL Leipzig - Germany Gümrük Sorunu

Hakan
19 Temmuz 12:12
-

DHL İade Gönderilerimi 7 Gündür Göndericiye Göndermedi, Cevap Vermiyor

Funda
19 Temmuz 10:07
3

DHL Express Turkey 14 Gündür Faturamı İletmiyor

Yasemin
18 Temmuz 20:20
20

DHL Kargo İle Gelen Kargomun DHL Gümrük Sorunu

Yeşim
17 Temmuz 17:49
38
DHL Kargo İle Gelen Kargomun DHL Gümrük Sorunu
1

DHL Kargo Sorumsuz Hizmet

Ayhan
17 Temmuz 14:34
86

DHL Gelmeyen Kargo Sorunu

Yasin
16 Temmuz 21:39
75
DHL Gelmeyen Kargo Sorunu
1
Umut
11 Temmuz 22:20
84
Umut Şikayetini Yayından Kaldırdı

DHL - PTT Almanya'dan Gönderilen Kargom Nerede?

Sura
10 Temmuz 16:13
92
1
Orhan
05 Temmuz 18:35
255
Orhan Şikayetini Yayından Kaldırdı

DHL Kargomu Bulamıyorum Lütfen Yardımcı Olur Musunuz

Songül
05 Temmuz 02:57
96
DHL Kargomu Bulamıyorum Lütfen Yardımcı Olur Musunuz
DHL Kargomu Bulamıyorum Lütfen Yardımcı Olur Musunuz
1

DHL Almanya'dan Paketim 1 Aydır Güncelleme Olmadan Bekliyor

Burak
02 Temmuz 15:13
87

DHL Kurye Çağıramadım, Ürünü İade Edemiyorum

İremay
01 Temmuz 23:32
121
1

DHL Kargom Kayboldu İletişim Numaraları Yok

Mesut
01 Temmuz 16:42
118
DHL Kargom Kayboldu İletişim Numaraları Yok
DHL Kargom Kayboldu İletişim Numaraları Yok
DHL Kargom Kayboldu İletişim Numaraları Yok
DHL Kargom Kayboldu İletişim Numaraları Yok

DHL Global İade Yapmadı

Volkan
28 Haziran 16:47
67
DHL Global İade Yapmadı
DHL Global İade Yapmadı
DHL Global İade Yapmadı
DHL Global İade Yapmadı
+4
1
Tolga
28 Haziran 11:17
256
Tolga Şikayetini Yayından Kaldırdı

DHL Yurt Dışı Kargomu Getirmiyor, Süreçle İlgili Asla Bilgilendirmedi!

Onur
26 Haziran 16:14
205
1

Samsung Klima Teslimatında DHL Sorunu

Tolgay
26 Haziran 15:03
144
2

DHL'e Güvenin, Kargonuz Elinize Ulaşmayacak

Baran
24 Haziran 16:31
201

DHL Posta Yok Bir Ay Oldu!

Difuz
24 Haziran 12:00
295

DHL İademi Kabul Etmiyor

İrem
22 Haziran 19:03
554
dhl-iademi-kabul-etmiyor-1.pdf

DHL Kargo Aracı Çalışanını Şikayet

Yusuf
22 Haziran 17:36
101
Emre
04 Temmuz 19:58
87
Emre Şikayetini Yayından Kaldırdı
Togan
02 Temmuz 17:30
18
Togan Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 713 Şikayet

Marka Profili

DHL bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
DHL henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

DHL müşteri hizmetleri numarası nedir?
DHL Express müşteri hizmetleri numarası: 444 00 40
DHL gönderi takibi nasıl yapılır?
Şirketin internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” bölümüne tıkladıktan sonra “Gönderi Takibi”ni seçin. Takip numaranızı girerek gönderinizin ne durumda olduğunu inceleyebilirsiniz. Takip numarasının olmaması gibi konularda şirket yine Gönderi Takibi bölümünde gerekli açıklamaları yapmaktadır.
Yurt dışından vereceğim kargoda gümrük vergisi koşulları nasıl?
Yerel gümrük otoritelerinin uygun gördüğü yurt içi gümrük vergilerini ve harçlarını ödeme sorumluluğu alıcıya aittir. Ürün ya da malların en kısa sürede alıcıya ulaşması için DHL her türlü gümrük vergisi ve harçları ödeyebilir. Bu ödemelerin tamamı alıcı tarafından DHL’ye geri ödendiğinde gönderiler alıcıya ulaşır. İlgili yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Her türlü soru ve sorununuzu buradan paylaşabilir, böylece yorumlarınızı kullanıcıların ve şirketin görmesini sağlayabilirsiniz.

DHL Hakkında

Dünyanın lider lojistik şirketleri arasında yer alan, Almanya menşeli DHL 1969’da kurulmuştur. Bugün 220’yi aşkın ülke ve bölgede 380.000’den fazla sayıdaki çalışanıyla faaliyet gösteren DHL yıllık 1.500.000.000 gibi oldukça büyük bir rakamın üstünde teslim edilen koli sayısına sahiptir. Posta ve lojistik alanındaki öncü konumunu her geçen gün geliştiren şirket ticari büyümesinin yanı sıra sosyal sorumluluk alanlarındaki hamleleriyle de dikkat çekmektedir. Asya’daki dezavantajlı topluluklar arasında bulunan çocuklar ve gençler için gerçekleştirilen bisiklet yolculuğu fon ve farkındalık yaratmıştır. Doğu Afrika’nın birçok noktasına Drone aracılığıyla verilen ilaçlar, dev atık ısı kazanlarının taşınması şirketin önde gelen toplumsal sorumluluk faaliyetleri arasındadır. Paket & doküman & uluslararası posta gönderme, uluslararası taşımacılık, çözümler & özel uzmanlık ürünleriyle hizmet veren DHL kargo takip gibi işlemlerinizi online yolla gerçekleştirmenizi de sağlar. Daha kapsamlı bilgi için dilerseniz şirketin web sitesini ziyaret edebilir, sayfamızdaki kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

DHL Faaliyet ve Hizmetleri

Sektöründeki küresel yapısı sayesinde DHL basit gönderimlerden tedarik zincirini kapsayan çözümlere kadar pek çok lojistik ihtiyacına yanıt verir. Ürün ve çözümlerden biri paket & doküman & uluslararası posta gönderme hizmetidir. Express ve uluslararası posta olarak iki farklı seçenekle sunulan bu hizmetin ayrıntıları da değişkenlik gösterir. Örneğin, express opsiyonunu değerlendirirseniz maksimum 70 kg ağırlığındaki ürünlerinizi gönderebilirsiniz. Bir sonraki iş günü teslim hızıyla oldukça etkili olan express; şahıs gönderileri, uluslararası ve yurt içi gibi seçenekler sunar. Uluslararası posta hizmeti alanındaki teslim tarihi ise Batı Avrupa için 2 – 5 iş günü, diğer ülkeler için 5 – 12 iş günüdür. Maksimum 2 kg ağırlıktaki kargoların kabul edildiği bu alan şahıs gönderilerinin değil, firma gönderilerinin gerçekleştirildiği bir hizmeti kapsar. DHL uluslararası taşımacılık çözümleri de büyük avantaj sağlayan hizmetler arasındadır. Havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı gibi hizmetlerin sunulduğu uluslararası taşımacılık çözümleri güvenilir, sorunsuz hizmetiyle müşterilerin gönderi işlemlerini kesintisiz sürdürmeye devam etmektedir. Otomobilite, kimyasallar, enerji, kamu sektörü, perakende gibi sanayi sektörleri için de hizmet veren DHL yenilikçi fikirleriyle günü erkenden yakalamaya devam etmektedir.

DHL İletişim

DHL müşteri hizmetleri numarası 444 00 40 şeklindedir. DHL Express müşteri hizmetleri numarası olan bu irtibat kanalından şirket ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca şirketin web sitesinde form doldurabileceğiniz, görüşlerinizi bildirebileceğiniz opsiyonlar da bulunmaktadır. DHL resmi internet adresinde gönderilerinizi, takip numaranızı girerek inceleyebileceğiniz bir opsiyon da sunar. Farklı birçok iletişim yolu sağlayan şirket, sitesindeki “Bize Ulaşın” bölümünden dilediğiniz iletişim kanalını seçmenizi sağlar. Dilerseniz DHL şikayet ve DHL yorum sayfamızı inceleyerek şirket hakkında bir ön araştırma yapabilir, aklınıza takılan pek çok soruya yanıt bulabilirsiniz. Teslimat, gümrük, yurt dışı işlemleri gibi birçok konu başlığında gerçek kullanıcı yorumlarını görebileceğiniz Şikayetvar sayfamızda aktarılanlar şirket tarafından da görülmektedir. Arzu ederseniz, siz de sayfamızda her türlü görüş & talep & önerinizi paylaşarak kullanıcı deneyimine katkı sağlayabilirsiniz.