Şebnem sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Şebnem
15 Mayıs 02:16
377

Yeni aldığım çamaşır makinesinde eko tuşunun ne anlama geldiğini bilmeyen teknik servis müşteri temsilcisi kadın, bir dakika bakıyım kitapçığa dedi. EKO'nun anlamını kitapçığa bakmadan cevap veremedi ama bana teknik destek vermek için kendisini yetkili gördü. Makinelerin içinden 1-2 yıkamalık deterj...
| Derinlik | 588 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 71 dB |
| Su Tüketimi | 48 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 devir |
| Kırışıklık Önleme | |