Bosch Çamaşır Makinemin Ses Yapması

Muhammet
09 Mayıs 21:06
11

| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 848 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | EcoSilence Drive |
| Su Tüketimi | 44 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | C |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |